קידום אתרים

קידום אתרים  Search engine optimization) SEO)

איך לדרג אתרים במנועי חיפוש?

קידום אתרים במנועי חיפוש כגון: גוגל  ייאו ובינג – הדרך הארוכה לקבלת תנועה רלוונטית לאתר העסק שלכם, פרסום אתרים באינטרנט מתבצע במגוון דרכים אפשריות
פרסום ממומן (תשלום לפי קליק) פרסום ממומן הדרך הטובה ביותר לקבע את המקום שלכם ברשת החיפוש הוא קידום אתרים במנועי חיפושש להבדיל מפרסום ממומן אשר בחלק מן המקרים מרוקן כיסים! ישנם תחומים אשר אינם מניבים לידים ועלויות גבוהות ביחס למוצר שאותו העסק מפרסם.

מהם היתרונות לקידום אורגני לעומת קמפיין PPC?

 • קידום אתרים אורגני אינו כרוך בתשלום לגוגל
 • ברגע שהגעת לעמוד ראשון סביר להניח שתישאר שם לתקופה ממושכת וברוב המקרים לאורך שנים!
 • מרבית הגולשים יעדיפו לבחור באתרים באזור האורגני (ישנם גולשים שלעולם לא יקליקו על אתרים באזור המודעות)
 • קידום אתרים אורגני אינו מוגבל בכמות מילות המפתח, כלומר אתרים רבים מקודמים אורגנית במגוון מילות מפתח (אין הגבלה)

קידום אורגני לוקח זמן! אז איך להאיץ בתהליך הקידום האורגני?

הכל תלוי באופי הקידום, מקדם אתרים בעל ניסיון רב ידע איך לקצר את התהליך ישנם גם גורמים נוספים אשר משפיעים על קידום אתרים במנועי חיפוש וכאן נכנס אלמנט התחרות.
מילות מפתח תחרותיות קשות יותר לקידום ורבים מן המקדמים אינם בעלי הכישורים המתאימים לקדם מילות מפתח אלו, קידום אורגני הוא סוגג של "תעלומה" ומן הראוי שיהיה כך.
במידה והקידום האורגני היה ברור לכולם אז בעצם גוגל מחלקת פרסום בחינם??? אז גוגל החליטה שאנו המקדמים נבחן בעצמנו את האפשרויותת ובמיוחד כיום גוגל הכשיחה את הפרמטרים.
ישנם דרכים רבות לקידום אורגני קידום זה בעצם סוג של אומנות אך לרוב מתבטא בכמות הקישורים החוזרים אל האתרים שלכם אבל בתחילתת שנת 20122 גוגל השיקה את האלגוריתם החדש אשר משנה את החוקים.

אז מה באמת הוא מהו קידום אתרים במנועי חיפוש בשנת 2013 לאחר הגזירות שגוגל החליטה עליהן? אני יכול לומר בוודאות שהרבה אינם יודעים וטוב שכך כי שתחום זה אין מקום לחובבנים תודות לגוגל!
Gwebsite הוקמה לאחר שנים רבות של יזמות והמערכת מתעדכנת באופן חודשי בשינויים אשר מתחוללים בתחום קידום אתרים.
ומכיוון שלחברה יש מספר אתרים בחו"ל אנו מבינים איך המערכת עובדת ומה השינויים שיש לבצע בשנים האחרונות על מנת לבצע קידום אתריםם במנועי חיפוש.

קידום אורגני בגוגל משתנה וכיום התחום הוא אפור ומדובר בהרבה תאוריות של מקדמי אתרים ההתמחות היא בעיקר מתבססת על השערות וכישרונות של מקדמי אתרים להבין את האופטימיזציה לקידום אורגני כדי לדרג במנועי חיפוש בפרט גוגל. מה שקרה בתחילת 2017 או שיותר נכון להגיד שעדכון פינגווין ופנדה למנועי חיפוש היה בעל שינוי דרמטי שהפיל בדירוג (PageRank) מיליוני אתרי מסחר, העדכון היה בתאריך 02.2017.

מה גרם לנפילת PageRank בתחילת שנת 2015?

סרגיי ברין ולארי פייג' מפתחי אלגוריתמם של ענקית החיפוש Google החליטו לעשות שינוי שיגרום לאתרים שלא מספקים את התוכן הרלוונטי לרדת בדירוג בביטויי מפתח שלא העניקו ערך מוסף,  השינוי בשיטת הדירוג הוא: ככל שהיו לאתר יותר BackLinks ככה איכותם תרד משמעותית וכך יצרו ירידה בפופולריות של מיליוני אתרי אינטרנט שבעבר כיכבו בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש האורגני.

כדי להגיע אל ראש תוצאות החיפוש של מנוע החיפוש של גוגל, לא מספיק לבנות אתר, לשתול בו כמה שורות קוד פשוטות ולבצע החלפת קישורים עם כמה עשרות אתרים. מנוע החיפוש של גוגל בודק מאות נתונים על כל אתר ואתר כדי להחליט את מי להציג בעמוד ראשון ואת מי לדחוק אל דפים אליהם אף גולש לעולם לא יגיע. קידום אורגני במנועי חיפוש נעשה על ידי איש SEO יכול להזניק את האתר אל ראש תוצאות החיפוש. קידום אורגני בגוגל שנעשה בידיים בלתי מקצועיות יכול לגרום לאתר נזק בלתי הפיך.

 

On-Site Factor או On Site Optimization לנראות טובה (visibility) ולדירוג במנועי חיפוש בפרט גוגל.

מנועי החיפוש בפרט גוגל שינה בינואר 2015 את אלגוריתם האינדקס שלהם.מנועי חיפוש לא הסתמכו רק על תגי המטא של העמודים, ישנם גם פרמטרים נוספים כמו כותרת הדף, שם התחום, שמות קובצי האתר והיררכיית העמודים באתר. בנוסף, היתחשבו המנועים בתגי HTML נוספים – טקסט מודגש, כותרת בעמוד ומאפייני תמונה. מנוע החיפוש מייחס לקבוצות מילים, מילות מפתח רלוונטיות ומספר בלתי מוגבל של שיטה שייעודה להביא לנו תוצאות חיפוש יותר רלוונטיות.

 • זמן טעינת האתר (PageSpeed)
 • איכות התוכן בדף, ,תדירות עדכון תוכן באתר.
 • איכות וערך תוכן האתר בכללי(הדומיין)
 • השיטות הישנות – On-Site Factor ו-Off-Site Factor
 • נתוני שביעות רצון הנאספים מתוצאות החיפוש
 • חיבור מאובטח HTTPS
 • מאגרי ישויות פופולריים שמהם גוגל מושכת נתונים
 • ידידותיות האתר למשתמשי מובייל

מחפשים מומחה קידום אורגני בגוגל? Gwebsite מתמחה באופטימיזציה לקידום אורגני בגוגל.

הבסיס לעסק מצליח הוא לקוחות, והדרך להביא לקוחות אל העסק היא שיווק העסק. עולם האינטרנט הפך את תחום השיווק לנגיש, וגם עסקים קטנים שבעבר היו מוגבלים ביכולת הפרסום שלהם יכולים כיום לבצע בקלות יחסית שיווק באינטרנט.

אז למה לבחור בנו לקידום אורגני בגוגל?

Gwebsite מתמחה בקידום אורגני ואופטימיזציה למנועי חיפוש, מה זה אומר? כדי לבצע קידום אתר במנוע חיפוש גוגל יש צורך לבצע שינויים באתר עצמו (אופטימיזציה), כך שהוא לא רק יראה מעוצב יפה עבור הגולש באתר אלא גם יהיה בנוי בצורה נכונה עבור מנועי החיפוש גוגל. מנוע החיפוש יסרוק את האתר לאחר אופטימיזציה וכך כשסיפקנו למנוע החיפוש גוגל אתר בנוי בצורה טובה יותר מאתרים אחרים, גוגל וימקם את האתר במיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש מזה של המתחרים בתחום שלך. למנועי חיפוש יש מספר רב של פרמטרים בעזרתם מחושבת איכות של אתר מסויים. למעשה, לגוגל יש מעל 300 פרמטרים שונים שעוזרים לו לקבוע באיזה מיקום יופיע כל אתר בתוצאות החיפוש. אל דאגה, עיקר ההתמחות הוא בביצוע שינוים באתר עצמו ולא רק הוספת קישורים חוזרים ולמה? כי קישורים בלבד לא יקדמו את האתר שלכם לשום מקום! שמי אופיר, מומחה למומחה קידום אורגני בגוגל למעלה מעשור עם תוצאות מוכחות! אל תבזבזו את הכסף שלכם עם חובבנים.

gwebsite.co.il , Google Better Integration

אז מהו בעצם הקידום האורגני?
מהי חשיבותו של קידום? ולמה בעצם חייב להיעזר בשרותיו של מומחה בקידום אורגני בגוגל?
כמה זמן לוקח לקידום אורגני להניב תוצאות? והאם כדאי לנו להשקיע את כספנו על קידום אורגני?

חשיבותה של מלאכת המומחה קידום אורגני בגוגל

עבודת הקידום האורגני מחייבת קודם כל לעשות קצת עבודת תחקיר של המתחרים שלכם באותו התחום ,המחקר מתבצע לאיתור מילות המפתח הנכונות ביותר עבור כל אחד ואחד. אחד הדברים החשובים ביותר זה שממש מהתחלה עוד בבניית האתר ניתן לעשות דברים אשר יתרמו לקידום שלו זה דבר שהרבה אנשים לא יודעים אבל גם שהאתר כבר קיים ניתן לקדם אותו פשוט יהיה יותר קשה לקדם אותו במקרה כזה , חשוב לשים דגש על כתיבת התוכן לאתר אינטרנט צריך להיות איכותי וברמה גבוהה בכדי שגוגל יאשר ויתעניין בתוכן שלך גוגל יכול להחליט שהתוכן אותו פרסמת הוא פסול ולא מתאים לפרסום מבחינתו ולכן צריך אנשים שמבינים ומתמחים בתחום להחלטותיו של גוגל יכולות להיות השלכות הרסניות וקשות לפעמים הוא יכול להחליט להעניש אתכם ולהעביר את אתרכם למקומות נידחים ואף להוריד את אתרכם בכלל , בין היתר הקידום האורגני כולל הופעה באינדקסים הפניות מאתרים אחרים פרסום תכנים כתיבה בבלוגים יצירת קישורים ועוד …

מיותר לציין שככל שתתקדמו יותר בגוגל לעבר המקומות הראשונים יהיו יותר כניסות לאתר שלכם יש לשים לב המון חברות מבטיחים מיקומים ראשונים בגוגל תוך זמן קצר אל תתפתו להאמין זה לא קסם זו עבודה מרובה והתמדה ויש לדעת שאת התוצאות לא ניתן לראות מיד ולכן גם במידה החלטת להעסיק איש מקצוע אשר מומחה לבניית אתרים ייתכן ותצטרכו להתחייב לתשלום חודשי לפחות לתקופה של שנה בכדי לראות תוצאות, יש אפשרות לעשות זאת לבד אבל זה בהחלט לא יהיה פשוט והסיכויים להצלחה יהיו אפסיים צריך המון המון ידע מקצועי בתחום וזה יכול לקחת המון המון זמן עד כדי ייאוש וכמו בכל עסק בשביל להצליח צריך התמדה והשקעה כספית למען המטרה ולמען ההצלחה של העסק שלכם. הפרסום האורגני הוא עבודה שיטתית והתמדה לטווח הארוך תוצאותיו אינן נראות מידית לוקח לפחות מספר חודשים. וצריך לדעת להתאזר בסבלנות רבה לתוצאות אך בסופו של דבר הסבלנות בהחלט משתלמת קידום אורגני דורש עבודה רבה וידע רב בתחום והתמדה ולכן כדאי לקחת איש מקצוע אשר מומחה קידום אורגני בגוגל.

בניית אתרים בהתאמה לגוגל ובאופן פרטני הוא הדרך היחידה להצלחה בקידום ושיווק אתרים בגוגל!

הבסיס לעסק מצליח הוא לקוחות, והדרך להביא לקוחות אל העסק היא שיווק העסק. עולם האינטרנט הפך את תחום השיווק אתרים לנגיש, וגם עסקים קטנים שבעבר היו מוגבלים ביכולת הפרסום שלהם יכולים כיום לבצע בקלות יחסית שיווק באינטרנט. מנוע החיפוש של גוגל מתפתח מיום ליום ומקשה מדי שנה את הסטנדרטים שלו,אתר אינטרנט אשר נבנה על ידי מתכנת בלבד עלול אפילו להיפסל ולהיכנס לSandbox  אשר מסיר את אתרכם מאינדקס גוגל לכמה חודשים.

 

קידום אורגני אשר אינו מותנה בתשלום לגוגל לפי קליק אלה הוא בחינם כן כן כמובן שבארץ ישראל ישנם נוכלים אשר יציגו לכם שהתפנה מקום בגוגל לתחום העסק שלכם… מצחיק ועצוב בעת ובעונה אחת!!!
קידום אורגני – התמסרות לאופטימיזציה לאתר וכרוך בעבודה פרטנית.בניית קישורים יוצאים לאתרים בעלי PR ציון איכות גבוה,בניית קישורים החוזרים אל האתר שלכם אשר גם מניב התקדמות אורגני לאתר שלכם וגם יסייע לכם לקבל תנועה חדשה לאתר שלכם, אך לא די בזה כתיבת תוכן באופן מסויים התמקדות במילות המפתח לפי עמוד וללא שימוש במילות מפתח מרובות לאותו העמוד דבר אשר אינו ממוקד ואינו מקובל על ידי אינדקס גוגל.

אך זה לא הכל! אופן הקוד שהמתכנת בחר לכם הוא הפרט כמעט הכי חשוב והשאלה מהו הקוד האהוב על גוגל?  PHP, HTML,  ,HTML5  או אפילו פלאש?  פה כבר אנו נכנסים לסודות המקצוע אשר רובנו איננו מוסרים בקלות הרי שסבלנו רבות כדי להבין את גוגל.