בניית אתרי וורדפרס

נתחיל בחלק החשוב ביותר גוגל אוהב את וורדפרס חשוב לציין וחשוב להצלחה של האתר והעסק שלכם. ישנם סיבות רבות לכך שמערכת וורדפרס נוחה עבור בעל האתר אבל עבור מנוע החיפוש גוגל היא אהובה ביותר.

בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס -מערכת WordPress מרכיבה את דפי האתר שלכם ותכנות מאתר שנות ה-80 שכמובן בנוי רק בHTML יהיה סטטי לחלוטין וזהו פרט חשוב מן הרבים דף הבית במערכת וורדפרס דינמי ושולף מספר פרמטרים אליו כגון: עמודים, מאמרים, עדויות,תגובות,תקצירים של תמונות וכמובן שכל האלמנטים הללו קשורים בדפים בעלי אופטימיזציה לקידום אורגני אז מה שנקבל דף בית מגוון בפוסטים עמודים ותגובות דינמיות! אז דף הבית בעל תוכן משתנה מסודר לפי תאריכים ותגיות אז מן הראוי שהתוכן יהיה זורם ורלוונטי ולכן זוהי אחת הסיבות החשובות שגוגל אוהב את וורדפרס.

בניית אתרי וורדפרס

אז איך המערכת עובדת?

שמעתם את המושג MYsql?! סיר להניח שכן זהו מסד נתונים בעצם שרת נתונים המאחסן את התוכן בלבד של האתר שלכם להבדיל מ-HTML שמכיל הכול במספר קבצים מקושרים, MYSQL אחראי רק לתוכן והחלק השני הוא האחסון שלכם יחד עם הדומיין אשר מכיל את קבצי המערכת של וורדפרס וכמובן את כל המבנה של העיצוב המשלב קטעי קוד מגוונים כגון:Jquery ,Html5 ,AJAX,PHP ,CSS,Java ועוד אבל העיקר שהמערכת דינמית ובקוד פתוח המאפשר לכל מתכנת המכיר את מערכת וורדפרס לתכנת מחד ולשנות את מבנה העיצוב של האתר.

עיצוב אתר במערכת וורדפרס רצוי בהרבה ממערכות אחרות לא רק מסיבות הנבועות משיקולים של קידום אורגני למנוע החיפוש גוגל אלה מכוון שוורדפרס מעניקה לנו אין ספור פיתוחים "פלאגינס" (תוספים של וורדפרס) המרעננים את העיצוב של האתר התוכן נשאר אותו התוכן אשר נשלף מהשרת MYSQL תוספי WORDPRESS הם בעצם תוספים לעיצוב אך האיכותיים שבניהם נמכרים בעשרות דולרים, אז גם כשמדובר בעיצוב אתרים  רצוי לבחור במערכת וורדפרס.

איך מורידים WordPress?

להורדת וורדפרס לחץ על הקישור: https://wordpress.org/download/ הקישור מוביל לדף ההורדות של וורדפרס באנגלית, ביישום ווינדוס ל- FTP שתתחבר לשרת שלכם תוכלו לשנות שפה בקובץ ה- Wp-config.php להסבר לחץ כאן:https://en.support.wordpress.com/language-settings/.

בהצלחה! gwebsite