מהירות טעינת אתר

למה צריך בדיקת מהירות אתר?

מהירות דף אינטרנט בשנת 2016 היא הדבר שהופך מידי יום את הכללים, גוגל משנה חוקים עקב ריבוי המכשירים הסלולריים, חוויית משתמש בגלישה באתר היא לא רק עיצוב אתר יפה? מהירות טעינת אתר היא דבר שאסור לפספס! חברת Gwebsite מתמחה באופטימיזציה וכאן תוכלו לקבל מושג על האתר שעיצבו עבורכם ולקבל הצעת מחיר לשיפור מהירות טעינת אתר שיכלול מספר פעולות למינוף קבצי ה- JS וקיצור שורות ה-CSS שגורמים למשאבים חוסמים בחלקו העליון של האתר שלכם שזה ה-Header שמכיל המון קריאות שמקשות על העיבוד של הנתונים, במערכת וורדפרס ניתן להתקין תוספים שיעזרו לכם למנף אך לעתים יש צורן בהתערבות של מתכנת WEB כדי לשלול או להסיר קריאות מבקש דף חדש ולרגע את התוכן מעל-פי מוצג על ידי הדפדפן.

PageSpeed מודדת את הביצועים של דף למכשירים ניידים ומכשירי שולחן עבודה. הציון ב- PageSpeed ​​נע בין 0 ל 100 נקודות. ציון גבוה יותר הוא טוב יותר וציון של 85 ומעלה מצביע על כך שהדף ביצועים טוב. שים לב שתובנה PageSpeed ​​היא להיות משופרות ללא הרף וכך שהציון הוא היבט חשוב מאוד שיש לעקוב אחריו בקפידה בייחוד שיש ריבוי משתמשים באתר.

תובנות PageSpeed איך לשפר את הביצועים?

זמן לפי העומס: זמן שחלף מהרגע שמשתמש מבקש דף חדש ולרגע את התוכן מעל-פי מוצג על ידי הדפדפן.
זמן טעינה הדף באופן מלא: הזמן שחלף מהרגע שהמשתמש טעון דף חדש באופן מלא על ידי הדפדפן.
ביצועים של חיבור רשת PageSpeed בוחנת את היבטי הרשת באופן עצמאי בייחס לביצועי דף או האתר

היא גם בוחנת תצורת השרת, מבנה HTML של הדף, והשימוש במשאבים חיצוניים כגון תמונות, JavaScript, CSS מדריך ליישום שיפורים של הביצועים בחיבור לרשת של האתר.