אפיון אתרים

למה אתם צריכים אפיון אתרים?

אפיון אתרים בעצם זו רשימת הנחיות למפתח או אם תרצו מתכנת אבל בשילוב עם מעצב אתרים, במקרה כזה תקבלו הצעת מחיר על:

  • אפיון מעברים – אפקטים חזותיים ורשימת הצבעים בכל חלקה באתר.
  • עיצוב אתר בגיליון פוטושופ psd
  • חיתוך הגיליון להטמעה בקוד html, php, css
  • הטמעה למערכת ניהול תוכן – cm
  • אירוח אתרים

פיתוח ובניית אתר אינטרנט( Web Developer), כרוך בתכנון מספר פרמטרים:

אפיון אתר שזוהי בעצם רשימת הדרישות למתכנת שעובד בשיתוף פעולה מלא עם המעצב בחלק מהמקרים חיתוך מפוטושופ (Adobe Photoshop cs6) בניית האתר על ידי המתכנת תבוצע בעריכת קוד מקור לאתר (page source ) שזהו דף הסופי שמעובד על ידי הדפדפן של הגולש, המתכנת או מפתח מקצועי ייעזר בתוכנה המקצועית ביותר שיש כיום ב2015 הנקראת Dreamweaver cs6.

כל אלו בשכלול מהיר יביא אותכם למסקנה: אפיון יקר וברוב המקרים מיותר לבעלי תקציב נמוך מ 25,000₪

מכאן אפשר להבין שלבחור את המעצב והמתכנת מתוך התרשמות מתיק עבודות שיש לו להציע בהתאמה אישית אבל! בחירת תבנית או בנייה מתוך ממשק בנה לבד אתר או קדם אתר בעצמך לא יביא אתכם לשום מקום.

חוויית משתמש לנייד והתאמה למובייל

התאמה למובייל תפגע בחוויית המשתמש למובייל, ניידים, טאבלטים, ובטח בדירוג האתר שלכם בגוגל! התאמה זה בעצם דומיין בדרך כלל סאבדומיין לדוגמא: m.domain שזה אומר אתר נפרד לחלוטין עם מערכת cms אחרת לגמרי, שזה כמעט ולא קיים בשנת 2015, גוגל כבר שינתה את החוקים כיום התאמה לנייד אייפון סמארפונים ואנדרואיד חשובה מתמיד, השינוי הוא:

  • מהירות האתר
  • חוויית משתמש – גודל ה- viewpoint, tap target link חשובה ל- Ux
  • ניווט חכם ונגישות לבעלי מוגבלות
  • Html5 – אתרים רספונסיביים שבעצם השפה מכילה Syntax ידידותי לסביבת אפל (apple iOS friendly )

אלה הם חלק מהפרמטרים שחשובים כדי לקבל טראפיק לא ר אינטרנט מלבד השימוש במודעות וקמפיינים ממומנים לא תחזיקו מעמד בתעשייה גדולה אם לא תפנימו את סדר העדיפות שלכם שאתר באמצע המדבר לא מוכר גם באגורה.

עיצוב אתר או פיתוח אתר אינטרנט( Web Developer), כרוך בתכנון מספר פרמטרים:

אפיון אתר שזוהי בעצם רשימת הדרישות למתכנת שעובד בשיתוף פעולה מלא עם המעצב בחלק מהמקרים חיתוך מפוטושופ (Adobe Photoshop cs6) עיצוב האתר על ידי המתכנת תבוצע בעריכת קוד מקור לאתר (page source ) שזהו דף הסופי שמעובד על ידי הדפדפן של הגולש, המתכנת או מפתח מקצועי ייעזר בתוכנה המקצועית ביותר שיש כיום ב2015 הנקראת Dreamweaver cs6.

 

עיצוב אתרים, עיצוב וקידום

עיצוב אתרים, עיצוב וקידום הם שני עולמות נפרדים אך חשוב לחבר בין השניים והקפדנים שישקיעו יזמים דקדקנים יגלו הצלחה כמעט וודאית. את התוצאה של שילוב בין השניים: מעצב מתכנת, נעלה לשרת שאליו פונה הדומיין שרכשתם לעסק/אתר אינטרנט.

המפגש הראשון ללא ניסיון עם עולם האינטרנט לבעלי עסקים עלול להיות קשה להבנה, יותר מידי פרטים לזכור ללא ניסיון עם עולם האינטרנט.

מי הם המפתחים?

חלק מהעוסקים בעלי רקע אקדמי אך קיים מגוון רחב של טכנולוגיות שונות לעיצוב אתרים, חלקן חופשיות (Open Source) ונגישות לכל בעל ידע ללא תשלום, לא מחייב שכל העוסק בעיצוב אתרים יהיה נושא תואר ספציפי או לימודי תעודה לפיתוח WEB או לעיצוב אתרים, התחום רחב וכל מפתח צעיר יכול ללמוד אם מוכשר מספיק  ולעסוק בו.

אפיון אתר

עיצוב אתרים לא מחייב פיתוח לפי אפיון אתר שנקבע מראש, עיצוב אתרים מתחיל לרוב בתכנון ולעתים אם משקיעים משאבים כלכליים לביצוע אפיון. אפיון זהו רשימת הבקשות לפירוט מדויק שאותו המתכנת + המעצב יבצעו על השרת תחת הדומיין של העסק.

AVITAL

עלויות אפיון

עליות אפיון גבוהות מכל פיתוח של אתר אינטרנט, דקדוק על פרטי האפיון ישאבו זמן רב משני צדי הפרויקט: פיתוח + עיצוב צמוד לאפיון יכפילו עלויות ואפילו יגרמו ליזמים לוותר מראש על הפרויקט. אפיון זה דרישות מבעל האתר לשירותים או התכנים ומאפיין את פעולתו של האתר לגולשי האינטרנט.

פיתוח אפליקציות

טכנולוגיות לעיצוב אתרים

מהו פיתוח אתרים במערכות קוד פתוח?