חברה לבניית אתרים

מחפשים חברה לעיצוב אתרים?

ליווי ופיתוח החל משלב הרעיון. עיצוב בהתאמה אישית.

עיצוב אתר מתחיל מ-2500₪ בלבד לפרויקטים לא מורכבים.

זקוקים לייעוץ?
 צרו קשר ותקבלו יחס אישי

072-395-3535 ✆ 

10 שנות מוניטין 10 שנות פיתוח קוד מושלם לאינטגרציה לקידום אורגני, השרתים הכי מהירים שיש וגם האתר שלכם, מה עוד? .. קוד פתוח ניהול WordPress.

לא יודעים איך בוחרים בניית אתרים הנכונה?

המשיכו לקרוא המידע חיוני ונכתב על ידי בעל האתר!

מהי חברה לבניית אתרים שתעניק לכם יתרון מקצועי?

חברה מקצועית לא תעשה שימוש תבניות, תעניק לכם פיתוח כמעט מ-0 שזה אומר המון, תבניות מכילות קוד מסורבל בעל אופי לא ידידותי לסמארטפון למי אכפת? למנועי חיפוש או לגולשים שזה בעצם הכל. אם הנכם מפרסמים את האתר ברשתות באופן ממומן אז חשוב שתדעו כי גוגל גודם את האתר ואם האתר שלכם אינו ידידותי למובייל תתקלו בבעיות פרסום.

התאמה אישית לעיצוב האתר – מה זה אומר?

התאמה אישית הוא חלק חשוב לכם הלקוחות בעלי העסקים, אתר ללא אפיון ועיצוב אישי לא יעביר את המסר באופן נכון העסק שלכם הוא חזות השירות שאתם מעניקים חייב להיות מוצג גם כך באתרי אינטרנט. ייצוג נכון או שימוש באלמנטים שקשורים לעסק, לדוגמא: נותן שירות רק במרכז ירצה שחברת עיצוב אתרים שלו תתכנת לו אייקון עוקב שהוא מעניק שירות רק במרכז הארץ. ללא התאמה אישית האתר שלכם יראה כמו שבחרו לכם במעוד מועד, לכן ללא שינוים בעיצוב האתר בהתאמה אישית סביר להניח שתתקלו בבעיות מכירה או אחוזי המרה נמוכים.

זקוקים לייעוץ?
 צרו קשר ותקבלו יחס אישי

072-395-3535 ✆ 

האם אני יכול לשווק את האתר שלי לבד?

כן וודאי, PPC בגוגל או בפייסבוק הוא משהו שאפשר לבצע לבד, ללא קורס ניתן ללמוד לבד לפרסם בגוגל או בפייסבוק. מאמר מפורט בנושא בבלוג שלנו ברשת דה מרקר "איך לפרסם בגוגל לבד? "

למה בניית אתרים מקצועיים חייבים לעבור אופטימיזציה?

בניית אתרים מקצועיים ושיווק באינטרנט שימוש בתכנות מתקדם בהתחשבות במנוע החיפוש Google אשר עלול להשפיע על הקידום האורגני ודירוג SEO של האתר וגם כן על הפרסום בגוגל באופן ממומן(PPC). מנוע החיפוש של גוגל בנוי מאלגוריתם משתנה ומקשה מדי שנה את החוקים לקידום ופרסום ברשת החיפוש, אתר שלא נבנה על ידי מתכנת מנוסה בשיווק עלול אפילו להיפסל!!!
*בניית אתרים מקצועיים מחויבים באופטימיזציה לקוד האתר.

בזכות הרלוונטיות של האינדקס גוגל ותוצאות חיפוש מדויקות הפכה רשת החיפוש הזאת לעיקרית בחיינו. אתר אשר בנוי באופן לא מקצועי ותוכן לא ראוי ומועתק, ללא קישורים יוצאים, לינקים שבורים ומשקל תמונות מעבר לדרישות גוגל עלול לגרום לאתר שלכם להיות בעל ציון איכות נמוך. ציון איכות מחושב על ידי גוגל AdWords הכרחי למסע הפרסום המקוון שלכם וציון נמוך יציב את המודעות שלך במיקומים אחרונים ולעיתים ציון נמוך מספיק יכול להוביל את חשבון המפרסם שלכם בגוגל להיסגר לצמיתות עצוב אבל פרסום בגוגל חייב להיעשות על ידי מתכנתים מנוסים בלבד על מנת להשיג יחסי המרה גבוהים ככל שאפשר ממסע הפרסום שלכם!
לצערי הרב אין בשורות משמחות שכל חברה לבניית אתרים יכולה גם להעניק לכם פרסום יעיל ולא מספיק לדעת בניית אתרים ישנו צורך גם להבין איך גוגל דורש מאיתנו לספק לו אתר אשר יהיה מקובל ובעל ציונים גבוהים כדי לרצות את ענקית הפרסום גוגל. עיצוב אתרים קשור מאוד למתכנת ומכריע את הפרסום בגוגל לעסק שלכם.

האם כל חברות עיצוב ובניית אתרים מספקות שרותי כתיבת תוכן?

חברת ג׳יוובסייט מספקת שירותי תוכן לאתרי אינטרנט, ללא תוכן לשיווק המסר לא יהיה ניתן לעצב את האתר. אין לכם תוכן? אין בעיה תוכן שיווקי זה ההתמחות שלנו. את התוכן אנו מיישמים לעיצוב גרפי באתר והעברת המסר באופן מכירתי. מרקטינג הוא פרט חשוב הגולשים נוטשים את האתר בשבריר של שניה לכן אנו מעצבים את התוכן בפרסומות או באלמנטים חזותיים שיתפסו את תשומת הלב של הגולש. מסר נכון מעוצב בצורה מקצועית הוא הפרט הכי חשוב. תוכן הוא חלק בלתי נפרד מבניית אתרים בונה אתרים אינו כותב תוכן כמו שהמעצב אינו כותב את המסר אלה רק מיישם אותו לפרסומת באתר.

האם התוכן חשוב?

וודאי התוכן הוא החלק שגוגל אוהב ללא תוכן מקורי איכותי לא תתקדמו לשום מקום. בנוסף לקידום seo גם קידום ממומן ללא תוכן ראוי יגבה עלות מול אפס תועלת, עיצוב אתרים צמוד לבנייה של ממשק נכון יחד עם מסר שיווקי היא הדרך להצלחה.

היכן התוכן נמצא במערכות CMS בשרתי לינוקס? 

MYSQL DB מסד נותנים שפועל על מערכת ההפעלה של לינוקס, מסדי נתונים מחזיקים לא רק בטבלאות לצורך התפעול אלה כיחידה שפועלת להכיל את התכנים שיש כיום באתרים שפועלים על מסדי נתונים. מסד נתונים נוסף הוא שייך למיקרוסופט MSSQL שהוא פועל על מערכת ההפעלה WINDOWS.

זקוקים לייעוץ?
 צרו קשר ותקבלו יחס אישי

072-395-3535 ✆