עיצוב לוגו

מעוניינים לעצב לוגו בהתאמה אישית? עיצוב לוגו מקצועי בהתאמה אישית 3 פורמטים: PNG, PSD, JPG

עלות 1150₪ + מע"מ (3 סקיצות לוגו)

יש להחליט מה אנו רוצים לשדר ? קלילות, רצינות ? צבע כהה או בהיר ? טכניקת הלוגו, האם הוא יורכב מאיור, צורה, משחק מילים. צורת הלוגו, מעוגל או זוויתי ?
לדוגמא, לוגו חברה העוסקת בבריאות יהיה בצבע ירוק המשדר צמיחה ובריאות, ובדבר צורת הלוגו, לוגו של חברה העוסקות בטכנולוגיה נוטה להיות לוגו חד וזוויתי המעביר במהירות את המסר, ולעומת זאת לחברות מכוונות שירותים הלוגו יהיה מעוגל כדיי לספק תחושה של שירות ואמון.

הלוגו אמור להעביר איזשהו מסר

בעצם רק במבט חטוף אחד יבינו מה הייתה הכוונה ומה עומד מאחורי המותג, הלוגו חייב להיות "קליט " הוא בעצם הסמל המסחרי הסימן הגרפי של העסק. והכוונה אינה בהסבר מילולי אלא בהעברת התחושה הכללית של מכלול הערכים או ערך בולט שהחברה מעוניינת להדגיש. זה בעצם לא משנה לאיזה קהל יעד בעצם המוצר מכוון תמיד יש אפשרות להגדיר את הצרכים של קהל היעד ובכך להגדיר את המותג כך שיענה על צרכים אלו . עיצוב הלוגו מקבל פרשנות שונה אצל כל מעצב ומעצב בפני עצמו , זוהי אומנות לכל דבר.
כאשר אתה מעסיק מעצב לוגו שיבנה את הלוגו של העסק שלך אתה צריך לדעת שיש משקל רב לפרשנות שתינתן בידי המעצב , ולכן גם לך יש תפקיד מאוד חשוב והוא לדעת להגדיר ולהעביר את המסר ואת הרצונות שלך למעצב בעצם לתת לא להבין מה מטרתו ואז ברגע שהגדרתם את הערכים המנחים לעיצוב הלוגו יוכל המעצב למצוא את הדרך שלו לבטא את היצירתיות שלו בצורה גרפית ונכונה, ומשום כך, חשוב מאוד לבחור מעצב לוגו מקצועי לעסק שלך שיעצב את הלוגו הזכיר הראוי המדויק הקליט ביותר עבור העסק שלך.אין דרך מסוימת לעצב לוגו תהליך היצירה של הלוגו הוא שפע של דרכים ומסלולים בדרך של האומנות. מאחורי הלוגו עומד גם עולם הפסיכולוגי שם נכנסים גם הצבעים כל צבע אשר נשים בלוגו מעורר מחשבות מסוימות ולכן חשוב להתאים את הצבעים לצבע הקונספט הכללי . תמיד כדאי גם לדעת לשמוע את דעתו של המעצב לפעמים אנשים מגיעים עם משהו מסוים בראש אבל הוא לא בהכרח מבטיח שהוא הדבר הנכון ביותר עבור העסק שלך וכדאי לשמור על ראש פתוח.

תהליך העיצוב של הלוגו לעסקים

המעצב יכלול בחירה של הקונספט הנכון, הסגנון נכון , הצבע הנכון , הגופן הנכון , הסמל הנכון, הגודל הנכון והצורה הנכונה ביותר עבור כל עסק ועסק באשר הוא ובהתאמה אישית ומדויקת ורק כך תוכל לעצב את הלוגו המושלם ביותר עבור העסק שלך שישדר אמינות מקצועיות ואיכות ..
המחירים של עיצוב לוגו לעסקים כיום אינם יקרים עניין של כמה מאות שקלים תלוי במקצועיות של מעצב הלוגו שבחרת , במידה והחלטתם לעצב לוגו חדש לעסק שלכם כדאי לבדוק מראש שהלוגו אותו אתם עומדים לעצב יתאים לכל סוגי המדיות השונות הקיימות היום בשוק. לוגו סמל גרפי שמייצג שירות או התמחות מרכזית של חברה, אתר או מוצר. במילים אחרות, הלוגו מהווה איזושהי מראה תדמיתית ללקוח הפוטנציאלי. המטרה של הלוגו היא לגרום לאנשים לשייך את הסימן הגרפי לחברה באופן מודע ואף באופן שאינו מודע, לחבב את הלוגו ולהאמין שלוגו זה מבטא חשיבה, מעוף ואיכותיות ממש כמו החברה או המוצר עצמם.
לעיצוב לוגו חשיבות רבה בתהליך המיתוג מפני שהלוגו הוא זה שיקבל את פני הלקוחות ויצירת התדמית שלו על החברה תיווצר עוד לפני שפגש אתכם.
עיצוב לוגו נעשה לרוב במטרה להביא לידיי ביטוי קונספט, רעיון באמצעות אלמנט גרפי כך שערכי המותג אותם תרצה לשדר יהיו זהים לערכי המותג שעלו מנקודת המבט של המתבונן. מטרתו של הלוגו היא לבדל את העסק שלך מהמתחרים שלך ולבנות תדמית שתביא להכרה והזדהות של העסק שלך.

למה לוגו חייב להיות משהו קליט?

הלוגו הוא הרבה מעבר לטקסט שבו כתוב שם החברה. הוא אמור לשדר ללקוחות שלכם, אמינות, איכות ואת שאר הערכים שמאפיינים את העסק שלך.

  • מהו לוגו אז נסביר בקצרה, לוגו הוא סמל המייצג את החברה, ארגון או מוצר ומטרתו היא להעביר את תמצית ערכי החברה באמצעות אלמנט גרפי כך שרוב קהל היעד יזדהה עם אלו.
  • הצלחת עיצוב לוגו היא זיהוי מוחלט של הלקוח,המתבונן עם המותג אשר יבטא את הרעיון באופן בהיר, מיידי, מובן וקליט.
  • לוגו מורכב בדרך כלל מאיור/סמל ,טקסט או שילוב של שניהם ויכול לשרת את המטרה באותה המידה.לעתים אנשים זוכרים ומזהים לוגו של עסק מסוים כאלמנט גרפי , על פי הצבעים והצורות שלו טוב יותר מאשר שהם זוכרים את שם העסק.
    הלוגו מייצג ויזואלית את המוניטין של העסק שלכם .הלוגו שלכם הוא הדבר המזוהה ביותר עם העסק שלכם, בעיניי כולם. מראשון הספקים שלכם ועד לאחרון הלקוחות.

זקוקים לייעוץ? מעוניינים לראות פרויקטים נוספים? צרו קשר ותקבלו יחס אישי 1 על 1 

072-395-3535