אירוח אתרים לעסקים

כל אתר מתחיל בחבילת אחסון ודומיין, אבל מכיוון שמדובר בנושא כל כך מסורבל רובכם נתקל בבעיות תקשורת! ולכן חשוב לקבל מידע בסיסי קודם לכן.
אחסון אתרים מותאם למערכת ה-CMS לדוגמא: WordPress עובד בשיתוף עם מסד נתונים MYSQL (ויקיפידיה) ולכן אחסון למערכת זו יהיה על שרתי לינוקס עם תמיכה במסד נתונים.

איך בוחרים חברה לאירוח אתרי אינטרנט?

אירוח אתרים מבוסס ענן או שרת שיתופי ? אירוח בישראל או בחו"ל? הרבה שאלות כאן נסקר כמה טיפים שיעזרו להבין מהי חבילת אחסון הטובה ביותר?
שרת שיתופי: שרת זה יהיה זול ביותר ככל הנראה מתחיל ב5$ לחודש אבל כאן יהיה לכן IP שיתופי שזה אומר הרבה אם המיזם חשוב לכן צפוי לכן קושי בקידום אורגני בנוסף לבעיות שיתכנו עקב העובדה שהאתר שלכם רץ בשרת יחד עם 200 אתרים וכשאתר 1 נופל או נפרץ השרתים יפלו ושזה קורה הנזק הוא גדול מסיבות אלו: הקמפיין PPC שלכם רץ ואתם משלמים 12ש"ח לקליק בגוגל אדוורדס כאן הפגיעה בדירוג המודעות וגם ביחסי ההמרה. דוגמה נוספת היא אתר שמדורג גבוהה במנוע החיפוש Google אתר זה עלול לקבל ענישה או נחיתה בדירוג.

CentOS Linux logo

גרסת CentOS לינוקס פותחה על ידי Red Hat Enterprise Linux גירסה זאת ללא תשלום, CentOS לינוקס פופולרית לאירוח אתרים באינטרנט ועסקים אונליין קטנים. כמו עם רוב הדברים בחינם, יש ויתור משמעותי ל- CentOS אין צוות תמיכה ועדכוני BUGS. אז לפני שאתה בוחר CentOS לפרויקט הבא שלך, יש כמה דברים שכדאי לדעת על שימוש CentOS Linux.

centos2

מי בכלל צריך לינוקס? מהם המאפיינים של מערכת ההפעלה לינוקס?

מערכת הפעלה חינמית ידועה בעבר כמערכת לא ידידותית למשתמש אך הפיכתה לידידותית יותר למשתמש בשנים האחרונות העצימה את הפופולריות שלה לנגד מערכת ויינדוס.

שימוש מלא לתוכנית ויישומים לפיתוח

המערכת מודולרית ומתקדמת ברמות אבטחה לאתרי אינטרנט ולשימוש והפעלה של יישומים מתקדמים, אך אל תחשבו שזוהי מערכת קלה לתפעול. הקמה של CentOS Linux על השרת היא רק הליבה של המערכת עליה תתקינו או תריצו יישומים לפי הצורך שלכם, לדוגמא: אם תזדקקו ל MYSQL DB תזדקקו לעזרה לתוסף שירוץ בעל הרשאות לבעלים לשימוש למסדי נתונים במערכות CMS כגון WordPress.

אובונטו חבילת יישומי Open Office

אובונטו חבילת יישומי המשרד Open Office הכוללת מעבד תמלילים, תוכנה לעיצוב ופיתוח מצגות בדומה ל- PowerPoint זהה למה שמציעה חבילת היישומים של Microsoft בתשלום. עבור המשתמש הממוצע המעבר יהיה קשה להכרות חדשה עם אופי התפעול אשר שונה מהמתחרה Microsoft.

אבטחה

אם אתם מחפשים מערכת מאובטחת? לינוקס היא המערכת הפעלה עבורכם. פגיעה מוירוסים אינה שכיחה אך לרוב מכוונת לשרתים ולא למחשבים אישיים, המערכת מאפשרת הצפנה של התיקיות ברמה גבוהה יותר מזו המוצעת על ידי Microsoft סביבת ויינדוס. בקלות רבה ניתן לגבות את מידע שלכם בצורה מוצפנת כך שתוכלו לדעת שהמידע שלכם מאובטח

קוד פתוח

אם אתם מפתחי NET.תגלו שבלינוקס קיימים כל לפיתוח למערכות שונות ואפילו להריץ מערכת וירטואלית של Windows על גבי לינוקס לצרכי בדיקות תוכנה כדי לבצע מעקב ואנליזה אחר ביצועי היישום שלכם. אם אתם כותבים קוד, אתם יכולים להריץ על לינוקס מערכות בדיקה וירטואליות.
עלויות השכרה לשרת וירטואלי Cloud Web Hosting הן הזולות ביותר שיש אך שלא תחשבו שזוהי מערכת שמחוברת לשירות תמיכה, המערכת כשמקימים אותה על שרת וירטואלי יכולה להיות בעלויות מימון נמוכות אך זה אומר שאחריות תפעול ואבטחה לשרת ברשותכם בלבד! ולכן ישנו חיסרון קל למשתמשים שאינם מפתחים לניהול ותחזוקה שוטפת של השרת אחסון.

 

 

Why Cloud Hosting?

It's simple. A Cloud is a number of dedicated servers tethered together to make one mass of high power computing resources. Virtually, the processing power of the Cloud is unlimited because we can add servers and resources to the Cloud as often as necessary.