עיצוב דף נחיתה לעסק

דף נחיתה לעסק: דף זה יכיל את כל המידע הדרוש למשתמש מבלי לחפש בכל האתר אודות השרות  או מוצר אותו אתם מפרסמים. דף הנחיתה הוכיח שככל שלמשתמשים יהיה יותר קל להתמצא ולהגיע למידע הדרוש הוא יהיה מרוצה וישאיר את פרטיו למפרסם.
כבעל אתר תוכל לוודא שאכן המשתמש הגיע לתוכן שאתה מעוניין שהוא יגיע אליו ולא יתחיל לחפש באתר וייצא ממנו מבלי להשאיר פרטים.

דוגמא לדף נחיתה לעסק מאתר מעוצב במערכת וורדפרס:https://land4you.co.il/land-sale-ashdod/ 

דף נחיתה לעסק בוורדפרס תואם לסמארטפונים וטאבלטים מכל סוג!

עיצוב אתרים לסמארטפון בטכנולוגיית Html5: אחת הבעיות הגדולות כיום היא עיצוב אתרים לסמארטפון! והקושי הוא הרזולוציה והפרופורציות לעיצוב.

עם התפתחות המכשירים הניידים אנו מוצאים עצמנו מול גולשים בפלטפורמות מובייל כגון:אייפון, מוטורולה, HTC, אייפד, גלקסי, גלקסי טאב, אייפון 5, גלאקסי S3 ועוד, לא לכולם יש את אותן מידות, פרופורציות ורזולוציה.
23% גולשים מסלולר – בחר בטכנולוגייה מתקדמת ואל תישאר מאחור! בניית אתרים מותאמים לניידים מחייב בייחוד בשנת 2015 חל גידול של גולשים מהמובייל.

פרסום באינטרנט – הצלחה או כישלון?

פרסום באינטרנט בדרך הנכונה מבדיל בין עסק סגור לעסק שמקבל מידי יום לקוחות חדשים אין כמעט שטחים אפורים כשמדובר בפרסום באינטרנט אתה שם אתה קיים אז נתחיל בעיצוב אתר זהו הכרטיס ביקור שלכם ברשת האינטרנט או אפילו דף נחיתה.

עיצוב דף נחיתה לעסק מרשים ומרגש יגרום ללקוח הפוטנציאלי שלך לסקרנות!

התוכן השיווקי שלך צריכים להתמקד במה שיש לך להציע, מי אתה ומהם המוצרים שלך, מוצרי קידום המכירות שלך צריכים למשוך את העין של הגולש ובמקביל להיראות מקצועיים וכל זה במסגרת התקציב שלך, רצוי שהעיצוב של האתר יותאם לסמארטפון.
עיצוב אתר רספונסיבי יחסוך ממך עריכה של התוכן בשני אתרים נפרדים! יתרון גדול וחסכון בזמן.

אתר לעסק או דף נחיתה חייב לבוא בשיקולים רבים ואיכות הדפים באתר העסק שלכם מכריע בין טוב לרע.מבנה קוד העמודים הוא החלק הכי חשוב כי זהו החלק שהרובוט של גוגל קורא! אז חשוב שעיצוב דף נחיתה יכיל קוד ברור ונכון לפרסום בגוגל.
קידום אתרים בגוגל:

  • עיצוב דף נחיתה – קוד נכון  אופטימיזציה למנוע חיפוש (תכנות דפי האתר לדירוג טוב יותר)
  • בניית קישורים איכותיים לאתר שלכם (חייב להתבצע בצורה נכונה – ישנם קישורים שאינן תורמים לקידום אורגני!
  • פרסום בגוגל אדוורדס היא דרך נוספת לפרסום אתרים לעסקים וחברות אך גם כאן תכנות נכון פירושו עליות נמוכות ומודעות בראשית הדף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.