עיצוב גרפי

עיצוב גרפי : GWEBSITE מספקת שירותי עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט מגוון השירותים כולל עיצוב לוגו, עיצוב פרסומות באתר, עיצוב סליידר מצגות באתרי אינטרנט. ללא יישום גרפיקה האתר לא ימדוך תשומת הלב הרצויה מהגולשים. העיצוב הגרפי לאתרי אינטרנט הינו פרט חשוב להעלאת יחסי המרה באתרים. למשל תדמיינו לכם אתר עם מלל בלבד ללא פרסומות או באנרים שיעבירו מסר מהיר וקליט.

שייוק באמצעות עיצוב:

מהו שיווק נכון? האם עיצוב גרפי בלבד מספיק? ממש לא ישנם אתרים רבים שבהם העיצוב התמונות והגרפיקה המוצגים באתר אינם מעבירים מסר במקרים כאלו אנו מקבלים חזות יפה אך מאבדים את השימוש בעיצוב נכון לפרסום ושיווק נכון! מסר בעיצוב גרפי יבהיר מה האתר עוסק או איזה מוצר יש לעסק להציע בשבריר של שניה.

מהו עיצוב גרפי?

עיצוב גרפי הוא תחום רחב לשימוש בתמונות כגון: PNG, JPG ו-GIF הפורמטים המוכרים לשימוש בתמונות, ישנו פורמט נוסף CP2 שזה בעצם CAMERA RAW אבל בנושא שלנו עיצוב ובניית אתרים הגרפיקה מוטמעת בקוד אתרי אינטרנט (WEB) או בפיתוח אפליקציות. שימוש בתמונות ברקע או כאלמנט עיצובי לממשק משתמש (UI) באתרי אינטרנט או באפליקציות מובייל.

 

נכתב על ידי עיצוב אתרים gWebSite  תגיות: בניית אתרים לעסקים קטנים, עיצוב אתרי אינטרנט, פיתוח אתרים, בניית אתר רספונסיבי, עיצוב אתרים מקצועי , קידום אתרים במנועי חיפוש, מעצב אתרים, בניית אתרים בעיצוב אישי, חיפוש דומיינים, אתר אינטרנט לעסקים קטנים, אתר לעסק,

עיצוב גרפי
5 (100%) 1 vote