שאלות נפוצות

FAQ –  בניית אתרים שאלות נפוצות

עיצוב אתרים שאלות נפוצות שכדאי לענות עליהן… לאחר שנים של פיתוח, עיצוב, מיתוג מחודש וקידום עסקים באמצעות עיצוב אתרים לעסקים בישראל הבנתי שיש מחסור בידע ולכן רצוי שיהיה לכם מושג קלוש מה קורה בזירת ה-WEB בישראל ממה צריך להישמר ואיפה צריך להשקיע את המשאבים שלכם. מה נכון ומה לא? לצערי שבארץ הקודש יש לא מעט קדושים שיבטיחו לכם הבטחות תלושות מן המציאות….אני אופיר מזמין אותכם ליהנות משרות וייעוץ שקשור למציאות שיש כיום בעולם האינטרנט.

למה לא לבנות אתר ב- 199 ש"ח בחודש?

פשוט מאוד לבנות אתר בעלות חודשית למעלה מ25 ש"ח זה שוד לאור היום! אז ככה ב-   gWebSite תשלמו פעם 1 בלבד שווה ערך לתשלום שנתי במערכת "בנה אתר בחינם" או כל מיני חברות קוד סגור! תעשו חשבון פשוט אתר גדול יעלה בחברה שתתמכר את הבניה של האתר לפי עלות חודשית גבוהה, איפה הטריק? טוב ברגע שתזדקקו להגדלת האתר ל- 25 עמודים או מעבר לכך תשלמו בערך 380 ש"ח לחודש – ב-5 שנים זה יוצא 20,000 ש"ח, בחברת gWebsite הפיתוח חד פעמי! האתר שלכם ללא מגבלות תוכן או פיתוח. חסכון עצום! ששווה להשקיע בקידום או פרסום, נכון לא?

האם כל חברה לבניית אתרים תבצע כל דרישה לשינויים, שדרוגים, והתאמה אישית?

ממש לא! בחרתם תבנית? אין שינויים, חתמתם על חוזה? נגמר פה הסיפור. יש לכם אפיון ? ואם לא ואין חוזה על אפיון האתר אתם בבעיה, אפיון מדיוק מייקר משמעותית את הפיתוח הקמה ועיצוב של האתר שלכם. בניית אתר בקוד סגור, בחברה ל"בנה אתר בחינם" או "בנה אתר בעצמך" לא תתאפשר לכם גמישות, המבנה קבוע! רגע ומה עם יש לי דרישה מיוחדת? אז אתם בבעיה. חשוב לאתר מעצב מפתח שהדף שלו חלק ומשם נוצר אתר מעוצב לפי הדרישות שלכם, כל עסק והדרישות שלו והדרך שלו להעביר אתר המסר. אתר מקצועי בנוי בהתאמה אישית וללא מגבלות פיתוח.

כמה עולה להחזיק בדומיין לשנה?

60 ש"ח ועד 90 ש"ח עלות לתשלום על שם מתחם (Domain)

מה זה קוד פתוח?

קוד פתוח הוא פיתוח שייך ב-100% ללקוח והפיתוח במקרה שלנו אתר אינטרנט, זה אומר שהקבצים גם רצים על שרת ששייך לכם בשליטה מלאה שלכם, וגם בעלות חודשית שאינה עולה על 30ש"ח, במערכת כזו כל מתכנת שתמצאו יעצב מחדש או יוסיף לכם תוספים לאתר בעלות פיתוח. כמה עולה תחזוקת אתר בוורדפרס?  מתחיל מ15 ש"ח בחודש לחברות אחסון בארצות הברית.

האם עיצוב אתרים ובניית אתרים זה אותו הדבר?

לא ממש לא, חברת gWebsite מספקת בנייה לאתרים יחד עם העיצוב… במקרה שלנו אנו גם נעלה לכן את התוכן אבל זה כבר מתוך רצון להעניק לכם שירות אירופאי. ברוב החברות העיצוב הולך למתכנת או שאתם רצים למצוא מי יכתוב לי את הקוד לעיצוב החדש? נקרא חיתוך PSD. חיתוך יקר בהרבה מפיתוח בחברה 1 בלבד. החיתוך מייקר את התהליך, אז עיצוב אתרים ובניית אתרים הולכים לחוד או יחד. אנו מעניקים שירות כולל בניית אתרים עיצוב אתרים ושילוב של עיצוב גרפי כלול בכל פרויקט.

  האם כל האתרים מצליחים?

לא ממש לא, לצערי הרוב לא. זאת האמת כואבת כי בדרך כלל מוכרים לכם סיפור שהאתר יתקדם לבד בגוגל או שפשוט אתם תופיעו שם? נכון אבל עבור איזה ביטוי? זה החלק הכי חשוב. האם מחפשים את האתר שלכם? או את התחום שלכם? לקדם אתר או לפרסם אותו הוא חלק יותר מורכב מהפיתוח הראשוני. שום אתר לא מקבל תנועה של גולשים מעצמו.

האם אני יכול לבצע קידום אורגני לאתר לבד?

כן, ולא.. אבל מהי מילת המפתח שבה אתם משתמשים? אם מדובר במילת מפתח שנפח החיפוש שלה הוא למעלה מ-1000 חיפושים חודשיים אז סביר להניח שאתם זקוקים למקדם אתרים מקצועי. אבל אם תקראו מספיק מדריכים יחד עם קוד תקין תוכלו להגיע לשם בעוד כמה חודשים… זמן ביצוע לפחות 20 שעות כל חודש.

האם אני יכול פרסם את האתר לבד?

כן וודאי יש המון מדריכים לפרסום בפייסבוק וגם פרסום בגוגל אדוורדס מעניקה סיוע לעסקים חדשים והדרכה טלפונית.