אתרי אינטרנט מעוצבים אישית

אתרי אינטרנט מעוצבים אישית

אתרי אינטרנט מעוצבים אישית היא הדרך הנכונה לבניית אתר לעסק, אחוזי המרה הוא מונח שאין ספק מעורר עניין רב לעוסקים בשיווק ברשת האינטרנט, אחוז המרה הוא היחס בין כמות הכניסות לאתר אינטרנט לאחוז הסגירה.

מהו עיצוב אתרים מותאם אישית? עיצוב אתרים בהתאמה אישית הוא עיצוב שמתחיל מ-0 ללא שום תבניות עיצוב מוכנות מראש, העיצוב צמוד לבקשת לקוח או עסק. לעתים עיצוב בהתאמה אישית מלווה באפיון מסמך שמכיל הוראות לעיצוב אתרים בהתאמה אישית, מעין רשימת דרישות למעצב אתרים. עיצוב אתרים בהתאמה אישית יעניק לכם אפשרות לשלוט בכל חלקה או אלמנט באתר בזמן הפיתוח העיצוב. במקרים כאלו תוכלו לשלב MARKETING נכון מסר שיעבור בצורה נאותה לגולש כך תניבו תוצאות טובות יותר מעיצוב האתר שלכם, אתר מעוצב אישי הוא אתר מקצועי, עיצוב אתרים מקצועי הוא חלק בלתי נפרד מעסק, האתר שלכם הוא החזות שחזות שלכם ברשת.

אתרי אינטרנט מעוצבים

איך מעודדים יחסי המרה?

באמצעות מרקטינג נכון, לאחר בניית אתר מעוצב אישית סביר להניח שמסעות הפרסום שלכם יניבו יגיעו ליחס המרה של 3% שזה נשמע מעט אבל זה מספיק, למה? כי עבור 100 כניסות תניבו 3 מכירות אז כנראה שזה יכסה את עלות הקמפיין, 100 קליקים באופן ממוצע, מגיע בישראל ל-7₪ שזה נשמע הרבה אבל עבור מה שהדגמנו עבורכם עלות 3 המרות תניב לכם רווח נאה אם המוצר שלכם מניב לכם רווח של כמה מאות שקלים.

מעצבי אתרים מומלצים

מעצבי אתרים מומלצים שלא יסבכו את התהליך של בניית אתר חדש, או חידוש אתר ישן. מעצבים שיעצבו לכם PSD בפוטושופ יגרמו לתהליך לבניית אתר להיות ארוך ויקר מהמצופה ונכון שאתם מעוניינים באתרים מעוצבים אישית אבל לא בתהליך ארוך, תהליך הקידום והפרסום הוא החלק החשוב ביותר.

אתרי אינטרנט ללא קו עיצוב ברור יחד עם שפה גרפית שתעניק ערך לגולש מהרגע הראשון, לגולש אין זמן לבזבז והממוצע העולמי לשהות באתרי אינטרנט הוא 1.5 שניות אז חשוב שיהיה מה להציג באופן ברור ומיידי, שילוב של ממשק נכון יעניק לכם את האתר המעוצב שיניב לכם יחסי המרה גבוהים במיוחד.

אתרי אינטרנט מעוצבים מעוררי השראה

אדם ריצ'רד ויילס הידוע בשם הבמה שלו קלווין האריס, הוא זמר, כותב שירים, DJ ומפיק מוזיקלי סקוטי. בשנת 2012 דורג האריס במקום ה-31 בדירוג מאה הדיג'יים הטובים בעולם של מגזין "Dj Mag"

כניסה לאתר הבית של calvinharris.com


קימברלי "קים" קרדשיאן-וסט היא ידוענית ריאליטי, מעצבת אופנה, אשת עסקים, ודוגמנית אמריקאית. עיקר פרסומה הגיע בתחילה מחברותה עם הידוענית פריס הילטון.

קים קרדשיאן אתר הבית www.kimkardashianwest.com


אתר הבית של המגזין המפורסם people.com

23 מיליון מבקרים ייחודיים באתר הרכילות הוליווד המוכר. האתר מכיל כתבות רכילות מתעדכן כמעט כל כמה דקות.


אתר הבית המפורסם באירוח אנשים שמעבירים מסר ב 20 דקות לקהל ולערוץ ה- YouTube. מחולק לקטגוריות המרצים מגיעים מכל מקום שתחשבו עליו, נזיר סיני, או איש עסקים מולטי מיליונר. כולם מעניקים עצות בכל תחום שתחשבו עליו.

אתר הבית של www.ted.com


מכירים את beyonce ברור שכן מי לא? חשבנו שתראו איך האתר עוצב באילו טכניקות השתמשו הכל כדי לעורר השראה לעיצוב האתר הבא

האתר הרשמי של הזמרת beyonce


עיצוב אתרים בפוטושופ

מהו פיתוח אתרים במערכות קוד פתוח?