בניית אתר תדמיתי

עקב הביקוש הגובר בשנים האחרונות חברות וגופים רבים החלו לספק מענה הולם לקהל הגולשים!  כיצד, אם כן, ניתן לבחור חברה או תשתית לעיצוב אתרים, כזו שתענה על הציפיות שלנו ושתדע לתרגם בצורה המיטבית את פרופיל העסק ולעצב אתר תדמית מרשים?

ראשית, מעבר להמלצות ותיקי עבודות, הציצו באתר המיועד:

  1. האם הוא משרת בצורה אופטימלית את החברה או העסק?
  2. הביטו בחזות העסק – האם הוא עולה בקנה אחד עם איכות העבודות המוצגות באתר?

 

בניית אתר תדמיתי בקוד פתוח? למה זה כל כך חשוב!

בניית אתר תדמיתי בקוד פתוח חשוב לכם הלקוחות מכיוון שרוב חברות לבניית אתרים אינן מעוניינות לספק לכם את כל ההרשאות  לאתר שלכם כלומר – קוד פתוח. לאחר הגשת האתר רבים נתקלים לאחר פרק זמן מסוים בבעיה בניהול התוכן ושינויים גרפיים לאתר, לכן חשוב להקפיד בחיפוש אחר בניית אתר תדמיתי בקוד פתוח.
בחברות גדולות לבניית אתרים לעתים הדבר עלול להיות בעייתי! הלקוח בעל האתר אינו יכול להעביר את הניהול השוטף למתכנת אחר מכיוון שגם הקוד סגור!

בניית אתר וורדפרס – WordPress מערכת קוד פתוח גמישה גם לתפעול וגם לתכנות חוזר על ידי כל מי שבעל ידע בתכנות אתרים ולכן מומלץ לבחור בחברה לעיצוב אתרים אשר תעניק לכם קוד פתוח וממשק ניהול נוח, ממשק הניהול בקוד פתוח הרבה יותר נוח לשימוש במיוחד בממשק הניהול WordPress מכיוון שקוד סגור נוצר על ידי ממשק ניהול אשר פותח על ידי החברה ואין בכלל להשוות את הנוחות כמעט ואין חברה בעולם אשר יכולה להתחרות בממשקים WordPress, Joomla, Drupal.

ככלל, אתר תדמיתי מיועד להעביר את המסרים של העסק אל המבקר באתר כבר ממראה ראשון. לפיכך העיצוב והתוכן של העמוד הראשי הוא קריטי. הוא חייב להיות נעים לעין, מושך, הוא אמנם לא צריך להיות עתיר בטקסט, אך הטקסטים שבו צריכים להיות מנוסחים היטב. תמציתיים, נהירים, ברורים וחד משמעיים.

כמובן שחייבים להיות שם מספר רכיבים גרפיים וכמאמר הקלישאה תמונה אחת שווה אלף מילים, אך מנגד, התמונות לא צריכות להסתיר את התוכן ולכן כדאי להישמר מאתר צבעוני ורעשני מידי.

האם כדאי להטמיע סרט תדמיתי בעמוד הראשי?

האם לטמיע בקוד YouTube Video  תדמיתי לעמוד הראשון? סרטון תדמיתי לעיצוב אתרים צבר תאוצה בשנת 2015 וכנראה שנראה עוד רבים מן החידושים גם ב-2016, איזה סרטון להטמיע הוא התלבטות אמתית. מצד אחד דורש באופן גורף את תשומת לב המבקרים באתר. מנגד, אם מישהו הגיע אל אותו אתר תדמיתי, הרי סביר להניח שהוא רוצה לקבל פרטים נוספים על העסק ולכן סרט תדמית יכול מאוד להועיל.

אלמנטים או גישה ליצירת קשר חייבים להופיע כבר בעמוד הראשון. אולי לא צריך תמיד לדחוף את טופס יצירת הקשר ישירות אל פני המבקר, אבל טלפון, אימייל חייבים להופיע באתר באופן בולט.

אתר תדמיתי חייב להכיל "אודות" כלומר מי עומד מאחורי העסק/אתר, מהו הניסיון המקצועי של החברה ואנשי המפתח.

אתר תדמיתי – לא אתר פרסומי

כאשר מקימים אתר תדמיתי חשוב לזכור כי זה מה שמדובר, אתר תדמיתי ולא אתר פרסומי. על כן חשוב לנסח את המסרים והכותרות באופן נכון. הגולשים לא תמיד אוהבים שדוחפים להם פרסומת מסיבית אבל יש גם צורך ב-Call To Action ניווט חכם שיגרום לגולש לפעול ליצירת קשר.

ככלל, רצוי שאתר תדמיתי יכלול גם בלוג מאמרים ועדכונים. בלוג זה מציג מידע וחדשות של העסק, מציג גם את העסק בגובה העיניים ולא רק ברמת הסיסמאות.

קישורים בנושא: בניית אתרים לעסקים

5/5 - (3 votes)