איך בוחרים צבעים לאתר?

בחירת הצבעים הנכונים לאתר:

מהו צבע נכון? האם יש צבעים מסחריים וכאלו שלא? תתפלאו כמה שטון הצבע חשוב, בחירת צבעים לאתר אינטרנט לעתים נקבע בלית ברירה לפי מספרי הצבע המדויקים שכבר קיימים בלוגו העסק או החברה, חברה לעיצוב אתרים מקצועית תציע לחדש או לרענן את צבעי הלוגו כדי שהאתר יתאים ויראה נעים לגלישה, חשיבות רבה יש לאופי האתר ואתר מעוצב באווירה לא נעימה יבריח גולשים ויגדיל את אחוז הנטישה.

business-ideas

מהו צבע בסיס?

צבע בסיס הוא השטח בו מכסה את האתר צבעים אלו בדרך כלל שחור או לבן, רקעים בשטחים אפורים עם טקסט יהיו בלתי ניתנים לקריאה על ידי הגולשים, גודל הגופן בדרך כלל הפסקה יהיה 14px אז וודאי רקע אפור עם גופן קטן יגרום למאמץ מיותר בקריאה באתר החברה, חשוב שחברה לעיצוב אתרים תעניק ללקוח מידת הכוונה לקביעת צבע בסיס, ממולץ על פי נתוני גלישה להרבות בשטח לבן בשדה הטקסט.

עיצוב אתרים שימוש בצבעים בצורה נכונה

מה נכון לגבי מספר הצבעים? אז שמירה על אותו מספר צבע זה די ברור שלא יהיה לנו 4 סוגים של כחול עם דגש אדום ברקע לבן נכון? נשמע לא כל כך טוב, מספרי הצבע באתר חייבים להיות זהים אפילו למצגות וגרפיקה שיש באתר לא רק נדגם מהלוגו ומשם הצבעים הולכים לכיוון שנראה לכם הלקוחות תקין, אבל ממש לא חוק כמו חוק יש חוקים גם בעיצוב 3 צבעים כאחד מהם הוא הרקע לבן או שחור משם אין כלל שינוי בגוונים של הצבע והדגש שיש לאתר.

מדריך לבחירת צבעים לעיצוב אתרי אינטרנט

טוב אז נתחיל מהמפורסמים, מכירים את ארומה? שחור אדום לבן ? טוב אז אם אתם שייכים לתעשייה אחרת אז גוונים כמו מכללת שנקר או נס טכנולוגיות הם גוונים כחולים משדרים אווירת הייטק, אז איזה אווירה אתם צריכים? כמובן קודם מהו התחום שלכם? אוכל הולך עם צבעים חמים, ואילו ביטחון פיתוח קידמה תמיד מתחבר לגוונים כחולים אבל הכל ניתן לשינוי רק חשוב שהגוון שתבחרו יהיה קרוב לצבע מסחרי ככל שאפשר, לדוגמא צבע כחול דהוי שינו מושך
הדוגמא השנייה צבע מסחרי כחול עמוק בעל נוכחות

בהצלחה! gWebsite עיצוב אתרים