בניית אתרים לעסקים קטנים

בעל עסק? מחפש חברה לבניית אתרים?

ליווי ופיתוח החל משלב הרעיון. עיצוב בהתאמה אישית.

עיצוב ובניית אתר לעסק במחיר משתלם ובעלות אחזקה הכי נמוכה שיש!

עיצוב אתר מתחיל מ-2500₪ בלבד לפרויקטים לא מורכבים.

זקוקים לייעוץ?
 צרו קשר ותקבלו יחס אישי

072-395-3535 ✆ 

חברת gWebSite המתמחה בעיצוב ובניית אתרים לעסקים, מזמינים אותכם בעלי העסקים הקטנים לקבל עיצוב ופיתוח אתר לעסק בהתאמה ובעיצוב אישי.


בניית אתרים לעסקים בחינם האם זה משתלם?

לפעמים משתלם לבעלי עסקים חדשים עקרות בית או יזם צעיר, שמדובר בעסק שאמור להציג עצמו כחברה או מפעל ייצור אז מן הראוי שחשוב שבניית האתר תהיה מקצועית ככל שניתן. זמן הוא גורם קריטי אם יש לכם זמן לעסוק בבניית אתרים להעלות תמונות ולעסוק בכתיבת תוכן אז בניית אתרים בחינם ממש עבורכם.

בניית אתרים לעסקים קטנים : ממה צריך להיזהר?

קוד פתוח או קוד סגור? מכירים את המונח כנראה שלא… אבל אנו כאן להעניק מידע מקצועי אתר Gwebsite מכיל מידע שנכתב על ידי מומחה לפיתוח בשילוב עם ידע רב בקידום אורגני בגוגל. אנו מפתחים מוצר ששייך לכם, הסבר: קוד פתוח ניתן לעריכה על ידי בעל האתר ללא שום מגבלות שינוי, ניתן לערוך PHP, HTML או CSS ככל שתרצו המתכנת יכול לגשת לשרת שכמובן בבעלותכם.

יתרונות לבנייה בקוד פתוח: תשלום חודשי מזערי, בדרך כלל כ 30 ש"ח בחודש לעומת קוד שאינו פתוח תמיד יהיה בבעלות החברה שהעניקה לכם את הממשק ניהול תוכן שהוא כמובן שייך להם יחד עם זאת הם משייכים גם חלקי קוד מקור שאינם ניתנים לשינוי על ידי בעל האתר ולכן זהו קוד סגור. אז מה הבעיה? בעיה לא קטנה, חברה שמעניקה לכם אתר בזול או מתוך תבנית במערכת קוד סגור תגבה תשלום לכל שינוי שיש לבצע בשרת. לכן קוד פתוח יעלה יותר בהקמה אבל בטווח בארוך יהיה זול בהרבה.

העלויות לעסקים קטנים

השוואה בין עיצוב בקוד סגור ושימוש בתבניות: קוד סגור יעלה לכם מ180ש"ח בחודש והכל תלוי בגודל האתר ככל שהאתר יגדל כך גם העלות החודשית! עסקים קטנים לא אמורים להשקיע 800 ש"ח בחודש להרצת אתר ברשת האינטרנט. ישנם עלויות נוספות כגון פרסום PPC ומה עם קידום SEO? גם זה חשוב לעסק קטן חשוב להבין מהן ההוצאות העתידיות שיש לקחת בחשבון, אתר זהו פרט חשוב אבל יש ממה להיזהר.

מעוניין באתר מעוצב בהתאמה אישית? מעוניין לקבל הצעת מחיר לבניית אתר לעסקים קטנים כולל עיצוב גרפי, לוגו, קמפיין פרסום לעסק?

לתיאום פגישה אישית ללא תשלום וללא התחייבות טלפן לתיאום!

  • עיצוב אתר אינטרנט מותאם לעסקים קטנים
  • עיצוב מקצועי ויוקרתי
  • מערכת ניהול ידידותית
  • תמיכה טכנית ואחסון על שרת LINUX
  • תמיכה במנועי חיפוש ובחוויית משתמש UX

בעלי עסקים קטנים חוששים מההוצאה הכספית של בניית אתר, בזמן שעסקים אחרים מעדיפים להשקיע את כספם בשיטות הפרסום העתיקות, אבל בניית אתר לעסק קטן עולה פחות ומשתלם יותר. פרסום במודעות בעיתונים – העסק משלם סכום מכובד בשביל שטח פרסום קטן ולתקופה מוגבלת. לעומת זאת, ניתן להקים אתר לעסק כמעט בעלות חד פעמית, למעט הוצאות אחסון האתר (30 ש"ח לחודש).
אתר קטן  לעסק קטן צובר תאוצה עם השנים ומייצר חשיפה בכל שעות היום. נוכחות באינטרנט תמשוך לקוחות המחפשים שירותים דרך מנוע החיפוש גוגל ותגדיל את היקף המכירות שלך באופן חד משמעי! Gwebsite, מציעה את שירותיה לעסקים קטנים וגדולים כאחד. ביכולתנו לבנות אתר קטן בהתאם לתקציב שלך ללא התפשרות על איכות העיצוב או על איכות השירות, עיצוב מרהיב ומרשים ותוכן שיווקי יקדם את המכירות לעסק שלך, אתר מקצועי ייצור חזות מרשימה גם לעסקים קטנים.

  • לקוחות חדשים המגיעים דרך מנוע החיפוש של גוגל יקבלו רושם ראשוני אשר יקבע את אחוז ההמרות לעסקים קטנים וגדולים גם כן.
  • נוכחות קבועה באינטרנט חשובה גם לבעלי עסקים קטנים, בניית אתר לעסק קטן ישרת גם את הלקוחות הקיימים וחדשים.
  • בניית אתר עם סליקת אשראי תעניק לכם יתרון ברור. (אפשרות לביצוע מכירות אונליין (PAYPAL)

 בניית אתרים לעסקים קטנים, מהם האפשרויות?

בדרך כלל במקרים כאלה שבונים אתר בזול יעמדו בפניך שתי אפשרויות: הראשונה היא שברגע שתרצה להוסיף או לשנות משהו באתר תצטרך לעשות הכל בעצמך וכמובן שאין לך את הידע הכלים או הסבלנות לעשות זאת. האפשריות הנוספת לפנות לבונה אתרים מקצועי שמכיר את המערכת עליה נבנה האתר שלך (וקיימות הרבה מערכות ולכל אחת הכללים והכלים שלה) ואם יש בכלל אפשרות לבצע שינויים זה עלול להיות מאוד יקר. ולכן כבר עדיף לבנות אתר כמו שצריך מהתחלה במקום להשתמש בבניית אתרים בזול..

בניית אתר תדמיתי לעסק קטן

אז בכדי שנוכל להגיע להחלטה אם להיענות להצעות בניית אתרים בזול או לא חשוב להתייחס לעסקים אשר מטרת האתרים שיש להם תפקיד הרבה יותר גדול מאשר לשמש רק ככרטיס ביקור באינטרנט שזהו בעצם בניית אתר תדמית הרי מדובר פה על התדמית של העסק שלך שבנית בהמון מאמצים ומשאבים אז בוודאי לא היית רוצה להשאיר רושם זול .
במידה וקיים הצורך להטמיע באתר מנועי חיפוש, חיוב כרטיסי אשראי, הזמנות מוצר, אפשרות חיפוש על פי תגיות, גלריות מורכבות וכדומה במקרים כאלה אין מה לחשוב בכלל על בניית אתרים בזול האפשרות היא אך ורק בניית אתר מקצועי המעוצב בהתאמה אישית ויש עוד עניין אחד חשוב לא פחות והוא העיצוב של האתר.

עיצוב אתרים

כאן הדבר החשוב הוא מה ימשוך את העין של הגולש ומה הוא יזכור ברגע שיגלוש באתרכם. ידוע לך כמה אתרי אינטרנט יש?
המספרים הם אסטרונומיים. רוב האתרים נבנים בתבניות קבועות ואפילו זהות אחת לאחרת. אמנם אין כל פסול באתר תבנית אבל עדיין צריך לזכור דבר אחד – בגלל שזה כך רוב האתרים דומים אחד לשני במבנה שלהם ואפילו בתמונות שמעטרות אותם הן אותן תמונות. אז איזה אתרים בעצם בולטים ומושכים תשומת לב מאתרים אחרים אלה שזוכים לעיצוב מיוחד יוקרתי ושונה ושעוצבו עם הרבה השקעה על ידי מעצב אתרים מקצועי.

רמת העיצוב לא נמדדת רק בידיו הכישרוניות של מעצב האתר אלא בעיקר בהבנתו בתורת הצבעים, בהתנהגות גולשים או בהנחת הטקסט כך שיהיה קל לקריאה שיהיה ענייני ועוד.. המטרה היא שברגע שגולש יכנס לאתרכם הוא ירגיש שנעים לו בו והוא שהוא רוצה להישאר בו וזו העבודה של עיצוב אתרים.

בניית אתר לעסק בדרך הנכונה עלול להכריע בין עסק סגור לעסק משגשג אין כמעט שטחים אפורים כשמדובר בעולם האינטרנט "אם אתה שם אתה קיים" אז נתחיל במבוא לכל פרסום באינטרנט וזהו הכרטיס ביקור שלכם ברשת האינטרנט וזהו כמובן האתר שלכם או אפילו דף נחיתה.דף נחיתה או אתר לעסק או שילוב נכון של שניהם ביחד חייב לבוא בשיקולים רבים ואיכות הדפים באתר העסק שלכם מכריע בין טוב לרע. מבנה קוד האתר הוא החלק הכי חשוב כי זהו החלק שהרובוט של גוגל קורא! אז מהו קוד נכון?

עיצוב אתר מתחיל מ-2500₪ בלבד לפרויקטים לא מורכבים.

זקוקים לייעוץ?
 צרו קשר ותקבלו יחס אישי

072-395-3535 ✆  

בניית אתרים לעסקים רצוי שיהיה מלווה בידע ותכנון ראשוני! לעתים ישנן חברות המתמקדות רק בעיצוב אתרים ולא למטרת קידום אורגני עלול להיות מכשול בעתיד.

טיפים עיצוב אתרים לעסקים חדשים

חברת ג'י ווב סייט המתמחה בעיצוב אתרים ובניית אתרים לעסקים וחברות, מכירה במגוון בעיות שיש לעסקים או יזמים בעולם ה-WEB. צרו קשר לקבלת פרטים לבניית אתר למיזם או לעסק קיים. המדריך לעיצוב אתרים יעניק לכם מושגים בעולם האינטרנט לפני שאתם ניגשים לפרויקט חדש.

האם משתלם לבנות אתרים אינטרנט בחינם?

מהם היעדים שלכם? אם מדובר ביעד פשוט כגון אתר לעסק קטן שיכיל רק 5 עמודים אז תוכלו לבנות אתר באתר לבניית אתרים בעצמך ובחינם. האם זה באמת בחינם? לא
לצערנו האחסון הוא הטריק של חברות המציעות בניית אתרים לבד, לאתר קטן לעסק קטן העלות תנוע בין לכל היותר 90 ש"ח בחודש במידה ומדובר באתר תדמיתי גדול ללא הגבלת פרסום עמודי תוכן אז במקרה כזה תתכננו לתקציב גבוה מתחיל ב170 ש"ח לחודש. זול? ממש לא? תעשו מתמטיקה פשוטה כפול 12 חודשים + מע"מ מדובר בעלות גבוהה מאוד. לעומת הפיתוח של חברת GWEBSITE הוא עיצוב אתרים ופיתוח על מערכת CMS בקוד פתוח זה אומר שהאתר מאוחסן היכן שתרצו, אחסון ב- 20 ש"ח בחודש יחסוך ממכם 2000ש"ח בשנה, לא מעט נכון?

בניית אתרים בעצמך ב- WordPress

האם אפשרי לבנות אתר בקוד פתוח בעצמכם? התשובה היא: לא, מכיוון שאינכם מתכנתים גם אם תשלמו לבונה אתרים שיפתח לכם CMS ומסד נתונים עדיין יהיה לכם אתר וורדפרס לא מעוצב,, טוב אבל… יש תבניות עיצוב לא? כן יש אבל כולן מגיעות בפורמט RTL ולא LTR שזה אומר יישור ב-CSS קובץ ה-STYLE של האתר או התבנית. לכן לבנות אתר לבד לא ממש מציאה נכון? בעל מקצוע בונה אתרים מקצועי יעניק לכם גם קוד פתוח שזה מוצר ששייך לכם, כבילות לחברה לעיצוב אתרים זו הבחירה הכי פחות טובה עבורכם. לבנות אתר לבד ללמוד תכנות HTML , PHP, ו-CSS לא בא בחשבון שניגשים לבניית אתרים למען פרסום ברשת האינטרנט. יותר משתלם לשלם תשלום חד פעמי בעלות שנתית של בניית אתרים בחינם לבד שבסוף זה בכלל לא בחינם.

מקווים שהמדריך לעיצוב אתרים חדשים יעזור לכם להבין מהו ההבדל בין כלל החברות לעיצוב אתרים שיש כיום, יש ממה להיזהר לכן אנו מספקים מידע אמין שנכתב אך
ורק על ידי מומחי חברת gWebsitee. בהצלחה!

עיצוב אתר מתחיל מ-2500₪ בלבד לפרויקטים לא מורכבים.

זקוקים לייעוץ?
 צרו קשר ותקבלו יחס אישי

072-395-3535 ✆