פתרונות Analytics

הירשם עכשיו וקבל קוד מעקב אשר לאתר האינטרנט שלך כדי להבין ולבצע מעקב אחר התנהגות הגולשים באתר וקבל אינפורמציה לשיפור השהות של הגולשים ובצע ניתוח מעמיק להגברת יחסי ההמרה באתר שלך.

זמן שהייה באתר:

זמן זהו פרמטר בסיסי וחשוב להבנת התנהגות הגולשים באתר. יחד עם זאת אחד המורכבים להבנה ובעייתי למדי ולכן הרבה פעמים יעזור לנו רק בשילוב עם פרמטרים נוספים ולא בפני עצמו. כלומר, אם זמן שהייה ממוצע באתר הוא 5 דקות, זה לא מדד שנוכל להיעזר בו. אך טרם נקפוץ למסקנות. בוא ננסה להבין איך יישום הסטטיסטית מודדת נתון זה.

 אופן המדידה בתרחיש הבא:

מישהו גלש לאתרך ונכנס לדף הנחיתה, לאחר מכן המשיך לגלוש לדף הבית ולאחר מכן יצא מן האתר משמע הגולש לא אחוז הנטישה אינו עולה מכיוון שהגולש לא עזב את האתר מהדף הנחיתה אליו הגיע לראשונה.

איזה נתונים יש לגוגל אנליטיקס בשביל לחשב זמן שהייה?

זמן ממוצע באתר Time on Site וזמן ממוצע בדף Time on Page

אם ברצונך להגביר את מכירות או למצוא יותר מבקרים, יש ב- Google Analytics את כל התכונות שאתה צריך כדי לשפר את העסק שלך להלן חלק מהנתונים שתוכלו לקבל מושג עליהם:

  • איסוף נתונים וניהול
  • איסוף נתונים וניהול עם Google Analytics מספק תצוגה אחת, מדויקת של הלקוח שיכול להיות מותאם אישית לצרכים שלך ומשותף בארגון.
  • APIs אוסף והתצורה
  • נתונים ממכשירים שונים (ניידים טאבלטים מכשירי אנדרואיד בעלי מערכות הפעלה כגון: iOs , Android.
  • מעקב אחר אירועים
  • SDK לנייד
  • הרשאות משתמש : מתן הרשאות גישה לבעלי חשבון גוגל לצפיה או להוספת מנהל דוחות נוסף.
  • גוגל מספקת פתרונות משולבים לשמר את תקינות האתר שברשותכם כדי לסייע לכם להנות ממגוון שירותים תחת קורת גג אחד שזהו גוגל..
  • Analytics נתונים & דיווח

ניתן לפלח דוחות שונים על מנת לשקף את הצרכים של העסק שלך אפילו בזמן אמת ניתן לצפות בכמות הגולשים בזמן אמת. דיווח מותאם אישית : גוגל אנליטיקס מעניק לכם אפשרות לבחון ולמדוד את פעילות האתר שלכם גם בהתאמה אישית כגון: תאריך מותאם אישית, מבקרים חדשים, מבקרים חוזרים או כל המבקרים באתר. דיווח מסחר אלקטרוני גם ב- Mobile App דיווח לבעלי סמארטפון אפשרות הורדת אפליקציית אנליטיקס (Google Analytics – Mobile)

איך להבין את הערך של הגולש באתר שלך?

ככל שאתה מבין את המשתמשים שלך יותר טוב אתה יכול להתאים את היישומים שלך כדי לענות על הצרכים שלהם ולבנות אסטרטגית להעברת המסר באתרי אינטרנט וביצוע שינויים לקבלת המרה גבוה יותר.מוצקה. Google Analytics עוזר להגדיר ולעקוב אחר המטרה שעבורה עיצבת את האתר החדש שלך, כך שתוכל לראות מה נמכר מיום ליום, כמו גם את אופי המשתמשים שלך. עם פילוח זה אתה יכול לגבש תובנות על תת קבוצות של משתמשים והתנהגותם.World Wide Web Consortium שזה אומר הארגון הבינלאומי העוסק בתקנים לעולם ה-web, לארגון שם נוסף מקוצר W3C, ההתפתחות באה לביטוי להנחות תקנים לעולם ה-web.התקנים באו לביטוי ולהנחות מפתחים בסביבת האינטרנט לשפה הידועה HTML בה כתובים אתרי אינטרנט. ה־W3Cמנחה תקנים נוספים בתחום הפיתוח לדפדפנים המציגים תוכן ומידע, ורשת סמנטית (Semantic Web) ועוד.מרבית מהתקנים המוכרים שיש לתקנה העולמית להציע הם: XML ,CSS, RDF(a), OWL ו-HTML.

W3C

ממציא רשת האינטרנט למי שלא ידע או שכח הוא גם מייסד w3c שמו הוא טים ברנרס-לי, מייסד הרשת (www). הארגון הוקם במכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס יחד עם מיכאל לאונידאס דרטאוזוס שתמך רבות לקידום תקנות רבות בארגון. לW3C סניפים בכל רחבי העולם ואף בישראל.בניית אתרים בשרת וירטואלי או מקומי באינטרנט לא תמיד מחייבת את כל התקינה של הארגון אך בעזרת תקנות אלו או תקראו להן הנחיות שגרמו לכך שדפדפנים שונים יציגו אתרים באופן דומה. באופן זה נחסך הצורך לכתוב מספר גרסאות או שימוש בסאב דומיין למובייל בנפרד לכל אתר.

4/5 - (1 vote)