שרת וירטואלי

שרת וירטואלי הוא מחשב שעליו מותקנת מערכת הפעלה להפעלת שרתים דרך ה-WWW שזה האינטרנט. שרתים אלו יפעילו מערכת הפעלה חינמית או ברישיון, LINUX או WINDOWS בכל בהתאם לצרכים שיש לאתר, MYSQL שיך ללינוקס בלבד ואילו MSSQL שייך למערכת הפעלה של WINDOWS.

טכנולוגיית VPS מאפשרת לחולקים בשרת לקבל משאבים מוגדרים מראש. משאבים אלו אינם קשורים למשאבי השותף. לכל שרת וירטואלי קיימים אותם קריטריונים כבשרת היעודי – יש לו מערכת קבצים ייחודית, מקום אחסון בלעדי, מקום למשתמשים, תיקיית רוט וירטואלית ועוד. לכל שרת וירטואלי ישנם הקצאות משאבים נפרדות לשירותים הרצים בו , מרחב זיכרון פרטי,  כח עיבוד  ועוד.

איך למצוא ספק שרת וירטואלי?

ספקים מסוימים שירותי אינטרנט (ISP) מציעים שירות שרת וירטואלי אך חשוב לציין שלפני הקמה יש להבין מה הפיתוח ואיזה מסד נתונים נזדקק לו בעתיד. שימוש בשרת וירטואלי לחברה או אדם פרטי עם אתר אינטרנט יעניק יתרון לשם הדומיין תוקצה גם כתובת ה- IP ייעודית, הניהול מאוד נוח לעריכה של ספריות וקבצים או להוסיף חשבונות דואר אלקטרוני, עריכה והוספת שמות דומיין מרובים. שרתים מקצועיים יפעילו מערכת יומנים של ניתוח נתונים סטטיסטיים,על המשתמשים.

קישורים לחברות מומלצות בתחום:

wh-logo

https://www.westhost.com/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.