קידום אתרים במנועי חיפוש

קידום אתרים במנועי חיפוש כגון: גוגל  ייאו ובינג – הדרך הארוכה לקבלת תנועה רלוונטית לאתר העסק שלכם, פרסום אתרים באינטרנט מתבצע במגוון דרכים אפשריות
פרסום ממומן (תשלום לפי קליק) פרסום ממומן הדרך הטובה ביותר לקבע את המקום שלכם ברשת החיפוש הוא קידום אתרים במנועי חיפוש להבדיל מפרסום ממומן אשר בחלק מן המקרים מרוקן כיסים! ישנם תחומים אשר אינם מניבים לידים ועלויות גבוהות ביחס למוצר שאותו העסק מפרסם.
קידום אתרים במנועי חיפוש

יתרונות: קידום אתרים 

  • קידום אתרים אורגני אינו כרוך בתשלום לגוגל
  • ברגע שהגעת לעמוד ראשון סביר להניח שתישאר שם לתקופה ממושכת וברוב המקרים לאורך שנים!
  • מרבית הגולשים יעדיפו לבחור באתרים באזור האורגני (ישנם גולשים שלעולם לא יקליקו על אתרים באזור המודעות)
  • קידום אתרים אורגני אינו מוגבל בכמות מילות המפתח, כלומר אתרים רבים מקודמים אורגנית במגוון מילות מפתח (אין הגבלה)

קידום אורגני לוקח זמן! אז איך להאיץ בתהליך הקידום האורגני?

הכל תלוי באופי הקידום, מקדם אתרים בעל ניסיון רב ידע איך לקצר את התהליך ישנם גם גורמים נוספים אשר משפיעים על קידום אתרים במנועי חיפוש וכאן נכנס אלמנט התחרות.
מילות מפתח תחרותיות קשות יותר לקידום ורבים מן המקדמים אינם בעלי הכישורים המתאימים לקדם מילות מפתח אלו, קידום אורגני הוא סוג של "תעלומה" ומן הראוי שיהיה כך.
במידה והקידום האורגני היה ברור לכולם אז בעצם גוגל מחלקת פרסום בחינם??? אז גוגל החליטה שאנו המקדמים נבחן בעצמנו את האפשרויות ובמיוחד כיום גוגל הכשיחה את הפרמטרים.
ישנם דרכים רבות לקידום האורגני קידום זה בעצם סוג של אומנות אך לרוב מתבטא בכמות הקישורים החוזרים אל האתרים שלכם אבל בתחילת שנת 2012 גוגל השיקה את האלגוריתם החדש אשר משנה את החוקים.

אז מה באמת הוא מהו קידום אתרים במנועי חיפוש בשנת 2013 לאחר הגזירות שגוגל החליטה עליהן? אני יכול לומר בוודאות שהרבה אינם יודעים וטוב שכך כי שתחום זה אין מקום לחובבנים תודות לגוגל!
Gwebsite הוקמה לאחר שנים רבות של יזמות והמערכת מתעדכנת באופן חודשי בשינויים אשר מתחוללים בתחום קידום אתרים.
ומכיוון שלחברה יש מספר אתרים בחו"ל אנו מבינים איך המערכת עובדת ומה השינויים שיש לבצע בשנים האחרונות על מנת לבצע קידום אתרים במנועי חיפוש.

4.9/5 - (20 votes)