פרילנסרים עיצוב אתרים

מי הם הפרילנסרים?

 אז במידה וחיפשתם פרילנסרים לעיצוב אתרים הגעתם לחברת GWebsite פרילנסר סטודיו בוטיק לעיצוב אתרים זה אותו הדבר כמובן ששאר החברות לעיצוב אתרים לא מספקות שירותים כוללים אבל כאן תוכלו לקבל מידע או הצעת מחיר אטראקטיבית לכל ביצוע עבודת פרילנסר שצמודה לחשבונית.
פרילנסרים עיצוב אתרים

איך בוחרים פרילנסר?

פרילסרים מעצבי אתרים מספקי שירות קבוע או חד פעמי לפיתוח בנייה או עיצוב אתרים, לא בהכרח מדובר בסטודנט אלה בחברה המעניקה שירותי פיתוח לפי שעה או היקף הפרויקט, תיק עבודות של הפרילאנסר הוא מה שיעזור לכם לאמוד את הניסיון שיש לאותו הפרילאנסר. כמה פרמטרים שיש לבדוק לדוגמא:
  • פרופיל – קראו היטב את הפרופיל או אודות החברה ונסו לראות אם יש לקוחות שממליצים אתרים פעילים וכדומה.
  • גרפיקה – ללא גרפיקה הפרויקט לעיצוב אתר לחברה יוביל עלויות בלתי צפויות היזהרו מעבודות חלקיות חשוב להיות ברור מה הפרילנסר יבצע, האם הוא אחראי גם לפיתוח ועיצוב האתר בצד השרת? או שהוא מעצב ומבצע חיתוך אתרים PSD בפוטושופ ומשם אתם נשארים רק עם קובץ של אתר Offline.
  • ניסיון – בדקו או פשוט בקשו קישורים לעסקים פעילים הפרילנסר יספק לכם מספר קישורים ועבודות שביצע עבור לקוחותיו האחרונים.

איך מוצאים פרילנסר?

אם החסרון במוצר מושלם אינו בעיה עבורכם או שהינכם מחפשים ג׳וב קטן אז ישנם מספר אתרים המתמחים בפרסום פרילנסרים בינהם בישראל הוא freelancerim.co.il, שם תוכלו למצוא מגוון תחומים ולא רק בעיצוב אתרים אלה גם בקידום או בפיתוח אפליקציות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.