עיצוב אתר

עיצוב אתר בקוד פתוח

עיצוב אתר בקוד פתוח אינו נפוץ מכיוון שרוב חברות לעיצוב אתרים אינן מעוניינות בקוד פתוחללקוח ולאחר הגשת האתר רבים נתקלים בבעיה לאחר הגשת האתר ובעיות בניהול התוכן ושינויים גרפיים לאתר, לכן חשוב לציין שבניית אתרים בחברות גדולות לעיתים עלול להיות בעייתי וכשדבר זה קורה הלקוח בעל האתר אינו יכול להעביר את הניהול השוטף למתכנת אחר מכיוון שגם הקוד סגור!

עיצוב אתר במערכת קוד פתוח הרבה יותר גמישה גם לתפעול וגם לתכנות חוזר על ידי כל מי שבעל ידע בתכנות אתרים ולכן מומלץ לבחור בחברה לעיצוב אתרים אשר תעניק לכם קוד פתוח וממשק ניהול נוח, ממשק הניהול בקוד פתוח הרבה יותר נוח לשימוש במיוחד בממשק הניהול WordPress מכיוון שקוד סגור נוצר על ידי ממשק ניהול אשר פותח על ידי החברה ואין בכלל להשוות את הנוחות בינהם כמעט ואין חברה בעולם אשר יכולה להתחרות בממשקים WordPress, Joomla, Drupal.

עיצוב אתר עם ממשק WordPress מאוד דינמי ומתכנתים מנוסים יכולים כמעט ליצור כל אפליקציה לאתר כגון:ניוזולטור,בלוג,פורום,חנות וירטואלית,פורטל ועוד. בנוסף כל חלק באתר ניתן לשינוי דינמי בין רגע ואין ספור תבניות עיצוב אתר אשר קיימות כמובן רק באנגלית אך הדבר אינו מגביל את המתכנתים שכן יכולים לתרגם כל תבנית מאנגלית לעברית והיפוך הצדדים משמאל לימין והקמת טפסים מקוונים אשר נתמכים בשפה העברית וכמובן שוורדפרס קיימת בכל שפה בעולם כיום ישנם למעלה מ 60 מיליון אתרי וורדפרס מעוצבים בעולם ומערכת זאת ניתנת לעיצוב עקב הקוד הפתוח, לדוגמא אתר NBC הוא אתר וורדפרס ומעוצב להפליא.

עיצוב אתרים במערכת קוד פתוח היא השקט הנפשי לכל בעל אתר אינטרנט! קידום אורגני וקידום ממומן בגוגל חשוב כנראה לכולם אז תופתעו לגלות כי מערכת וורדפרס היא המערכת קוד האהובה על מנוע החיפוש גוגל.

 

המאמר המקורי – עיצוב אתר קוד פתוח

קידום אורגני SEO

אינו גובה עלויות לגוגל ממש בחינם אך דורש עבודה רבה וניסיון רב כמובן שבארץ הקודש ישנם מניפולטיבים אשר יציגו לכם שיש מקום חדש בגוגל לתחום העסק שלכם… שקר וכזב!!! קידום SEO הינו אופטימיזצייה לדפי האתר שלכם כרוך בעבודת תכנות רבה ובניית קישורים יוצאים לאתרים בעלי ציון איכות גבוה,בניית קישורים החוזרים אל האתר שלכם וגם יסייע לכם לקבל תנועה חדשה לאתר שלכם, אך לא די בזה כתיבת תוכן באופן מסויים התמקדות במילות המפתח לפי עמוד וללא שימוש במילות מפתח מרובות לאותו העמוד דבר אשר אינו ממוקד ואינו מקובל על ידי אידקס גוגל. אך זה לא הכל! אופן הקוד שהמתכנת בחר לכם הוא הפרט הכי חשוב PHP, HTML, ,HTML5 או אפילו פלאש?…

תגיות:עיצוב אתר,מחיר עיצוב אתר,עיצוב אתר בחינם,עיצוב אתר מקצועי,וורדפרס,קידום אורגני

קישורים: בניית אתרים בניית אתרים בוורדפרסהקמת אתר הקמת אתר אינטרנט הקמת אתרים באינטרנט חברה לעיצוב אתרים חברת בניית אתרים עיצוב אתר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.