ניהול תוכן WordPress

CMS WordPress – מערכת קוד פתוח לניהול הקמה ועיצוב אתרים

עיצוב אתר – וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן נוחה ומתקדמת להקמת רשת אתרים | עיצוב אתר וורדפרס מאוד דינמי ומערכת זאת מספקת תוכן משתנה ודינמי לדף הבית של האתר שלכם, עיצוב אתר וורדפרס מתקדם ונוח למשתמש המערכת נוחה, יעילה, נפוצה ובעיקר – פתוחה לעיצוב אתרים, עיצוב אתרים תדמתיים, וניהול של אתרי אינטרנט.gwebsite מספקת קוד פתוח ללא כבילות לחברה ומערכת וורדפרס ניתנת לניהול על ידי כל חברה לעיצוב אתרים.

למה חשוב לבנות אתר בקוד פתוח?

מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח אינו נפוץ! רוב החברות לעיצוב אתרים אינן מעוניינות לספק מערכת בקוד פתוח ללקוח, לאחר הגשת האתר רבים נתקלים בבעיות ניהול התוכן ושינויים גרפיים לאתר, לכן חשוב לציין שעיצוב אתרים בחברות גדולות לעתים עלול להיות בעייתי וכשדבר זה קורה הלקוח בעל האתר אינו יכול להעביר את הניהול השוטף למתכנת אחר מכיוון שגם הקוד סגור!
עיצוב אתר במערכת קוד פתוח הרבה יותר גמישה גם לתפעול וגם לתכנות חוזר על ידי כל מי שבעל ידע בקידוד  ובניית אתרים ולכן מומלץ לבחור בחברה לעיצוב אתרים אשר תעניק לכם קוד פתוח וממשק ניהול נוח, ממשק הניהול בקוד פתוח הרבה יותר נוח לשימוש במיוחד בממשק הניהול WordPress מכיוון שקוד סגור נוצר על ידי ממשק ניהול אשר פותח על ידי החברה ואין בכלל להשוות את הנוחות בינהם כמעט ואין חברה בעולם אשר יכולה להתחרות בממשקים WordPress, Joomla, Drupal.

ממשק WordPress מאוד דינמי לעיצוב אתר וורדפרס ומתכנתים מנוסים יכולים כמעט ליצור כל אפליקציה לאתר כגון:ניוזולטור,בלוג,פורום,חנות וירטואלית,פורטל ועוד. בנוסף כל חלק באתר ניתן לשינוי דינמי בין רגע ואין ספור תבניות עיצוב אשר קיימות כמובן רק באנגלית אך הדבר אינו מגביל את המתכנתים שכן יכולים לתרגם כל תבנית מאנגלית לעברית והיפוך הצדדים משמאל לימין והקמת טפסים מקוונים אשר נתמכים בשפה העברית וכמובן שוורדפרס קיימת בכל שפה בעולם כיום ישנם למעלה מ 60 מיליון אתרי וורדפרס בעולם.