מדוע העסק שלכם צריך דף נחיתה?

לא פעם בעלי עסק שואלים את עצמם מדוע הם צריכים להקים דף נחיתה? הרי יש לכם אתר אינטרנט, לפי שיקול דעתם לא יהיה צורך להקים גם דף מהסוג הזה. אך במבחן התוצאה אנו למדים כי לדפי נחיתה יש יתרונות רבים, כאלה שלא ניתן לזקוף לזכותם של אתרי אינטרנט. אם יש לכם עסק שמתקשה לממש את הפוטנציאל שלו, לא מן הנמנע כי יצירת דפי נחיתה תעשה את העבודה. מה תרוויחו אם תיצרו דף נחיתה לעסק שלכם? הינה כמה יתרונות שהולכים לשנות את המציאות אותה הכרתם עד כה.

 

דף נחיתה הוא דף ממוקד

באתר האינטרנט של העסק ניתן יהיה למצוא את כל המידע אודותיו ואודות השירותים שהוא נותן. דפי נחיתה הם לא דפים כלליים בהם העסק מציג את כל השירותים שהוא מספק. מדובר על דף ספציפי בו העסק מציג שירות או מוצר מסוים עליהם ניתן דגש. מה שאומר שהאפקטיביות של הדף תהפוך להיות גבוהה בהרבה. מה שהכרתם עד לא מזמן יכול להשתנות ולהפוך להיות יעיל פי כמה.

 

ידידותי מאוד עבור הגולשים

בעת הקמת דף נחיתה ישנה מחשבה על הגולשים שאמורים לבקר בו. הגולשים מצידם ירצו להגיע לפלטפורמה נוחה בה יהיה את כל המידע עבורם. דפי נחיתה עושים זאת בצורה הכי יעילה והכי אפקטיבית שיש. במקום אתר מסורבל עם המון אינפורמציה ניתן יהיה להיכנס לדף הנחיתה הממוקד. הדף לרוב יהיה בנוי בצורה פשוטה, כזו שלא הולכת לבלבל את הגולשים הנכנסים אליו. מהסיבות הללו האפקטיביות של דפי נחיתה גדולה פי כמה לעומת אתרים.

 

דפי נחיתה לא מחליפים אתרים

ישנה נטייה לחשוב כי דפי הנחיתה נכנסים לתמונה על מנת להחליף את האתרים הקיימים. הפלוס של דפי נחיתה הוא שהם פועלים במקביל לאתר האינטרנט ועל מנת לחזק אותו. דף נחיתה עשוי להוביל באופן כזה או אחר את הגולשים לאתר שכבר קיים באוויר. זוהי עוד דרך ללכוד לקוחות פוטנציאליים, כאלה שלא הכירו אתכם עד כה. הכוח שיש לכם בידיים הוא כוח משמעותי שיהפוך את האפשרויות למגוונות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו

עיצוב ובניית אתרים

האתר המקיף והמקצועי ביותר בתחום העיצוב ובניית האתרים, כל מה שרציתם לדעת על עיצוב ובניית אתרים במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

אז מה היה לנו בכתבה: