בניית אתר Html5

מה זה html5?

ה-HTML הוא הקיצור של  שפת mark-up היפרטקסט. אבל מה זה אומר?

היפר הוא ההפך לינארי. תוכנות מחשב מיושנות היו בעבר ליניארית – כלומר, יש להם סדר מסוים . אבל עם שפה "היפר" כגון HTML,המשתמש יכול ללכת לכל מקום בדף האינטרנט בכל עת.
Mark-up (w3schools) זה מה שנעשה לטקסט כדי לשנות את המראה שלו. לדוגמה, " סימון " עם הטקסט שלך <b> לפניה ו< / b> אחרי תכניס לטקסט שמופיע עיצוב מודגש .HTML היא שפה המיועדת כדי להבין דפי אינטרנט.

האם אני צריך להבין HTML כדי ליצור אתר האינטרנט משלי?

למעשה, לא! ישנן תוכניות לבניית אתרים רבות בשוק שאינו דורש ידע ב-HTML בכלל. אתה יוצר באופן ויזואלי והתכנית יוצרת HTML בשבילך.עם זאת , זה בהחלט רצוי  להבין איך עובד ה-HTML , גם אם אתה משתמש באחת מהתוכניות אלה , לא שתוכל לנצל את מלוא היתרונות של מה שיש להם להציע . אם עשית זאת בעצמך , יצירת אתר אינטרנט משלך מאפס , כולל קוד ה-HTML , אתה יכול להיות לפרוץ את כל גבולות הדמיון.

מה אני צריך לכתוב ב-HTML?

מחשב,דפדפן אינטרנט ( אם אתם קוראים את דף האינטרנט הזה עכשיו , ברור שאתה חייב את שניהם) ,ותכנית לעיבוד תמלילים , כגון פנקס הרשימות או כתבן של מיקרוסופט , או טקסט פשוט של מק. מבחינה טכנית , זה כל מה שאתה צריך.
מה אני יכול לעשות עם ה-HTML ? ואיך אפשר לבנות אתר?
HTML קידוד לכתיבה לבניית אתרים באינטרנט, ולא רק טקסט רגיל. עם ה-HTML , אתה יכול:

  • ליצור כותרות , כותרות וכותרות משנה .
  • לערוך רשימה עם תבליטים או מספרים.
  • להתוות פסקאות.
  • לשים את הטקסט באותיות מודגשות או נטויות .
  • תוכל להוסיף תמונות וקישורים לאתר שלך .
  • ועוד הרבה יותר.

HTML5
איך אני יכול ללמוד HTML ?

יש , כמובן, הרבה ספרים וקורסים שהוקדשו לללמד אותך עיצוב אתרים ב- HTML, אבל אם יש לך קצת זמן והתמדה , אתה יכול ללמוד טכניקות בסיסיות HTML קידוד באינטרנט , בחינם. חיפוש ברשת כגון " מדריך HTML בחינם " תניב תוצאות אשר יעניקו בסיס לכל עיצוב אתרים מתחיל.

הייעוד של הסינטקס זה אינטגרציה יותר ידידותית שתאפשר הבנה טובה יותר לדפדפנים בניידים וטאבלטים אשר גודל המשאבים של המעבד מתקשה להציג פרטים רבים וחלקם גם לא נתמכים! ולכן html5 זה העתיד טמון ב-html5.

html5 משמש גם לתמיכה בפיתוח api בסביבת אפל

בניית אתר Html5
האלמנטים החדשים המעניינים ביותר הם:

התקן ה-HTML5 המאפשר לבנות אתרים באינטרנט תוך שילוב ושימוש בעזרים טכנולוגיים ודינאמיים נכנס לשוק בניית האתרים
סינטקס :קריאות חדשות  number, date, time, calendar, and range.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.