בניית אתרי וורדפרס

בניית אתרי וורדפרס – מערכת קוד פתוח לניהול הקמה ועיצוב אתרים

travelmed-website

עיצוב אתרי וורדפרס "open source" שהוא בעצם קוד פתוח כלומר אין התחייבות לאותה החברה לבניית אתרים כל מתכנת יוכל בעתיד לבצע כל שינוי שתרצו!
וורדפרס מערכת ניהול תוכן נוחה ומתקדמת להקמת אתרים. עיצוב אתרי וורדפרס אשר המבנה שלהם בעל תוכן משתנה ודינמי, אתר וורדפרס מתקדם ונוח למשתמש! המערכת נוחה, יעילה, נפוצה ובעיקר פתוחה לבניית אתרים.gwebsite מספקת קוד פתוח ללא כבילות לחברה ומערכת וורדפרס ניתנת לניהול על ידי כל חברה לבניית אתרי וורדפרס.

עיצוב אתרי וורדפרס במערכת ידידותית ורשמית של מערכת ניהול תוכן פתוחה | מעל 60 מיליון אנשים בחרו בעיצוב אתר וורדפרס

WordPress היא המערכת הטובה ביותר לניהול הנוכחות שלכם באינטרנט וורדפרס מצטיינת כפתרון מקיף לאתרי אינטרנט והיא גמישה מספיק בשביל למלא כמעט כל צורך.עיצוב אתר וורדפרס מקנה אפשרות ליצור דף בית דינמי לחלוטין.

למה חשוב לבנות אתר בקוד פתוח?

עיצוב אתרים בקוד פתוח אינו נפוץ מכיוון שרוב חברות לעיצוב אתרים אינן מעוניינות בקוד פתוחללקוח ולאחר הגשת האתר רבים נתקלים בבעיה לאחר הגשת האתר ובעיות בניהול התוכן ושינויים גרפיים לאתר, לכן חשוב לציין שבניית אתרים בחברות גדולות לעיתים עלול להיות בעייתי וכשדבר זה קורה הלקוח בעל האתר אינו יכול להעביר את הניהול השוטף למתכנת אחר מכיוון שגם הקוד סגור!

עיצוב אתרי וורדפרס במערכת קוד פתוח הרבה יותר גמישה גם לתפעול וגם לתכנות חוזר על ידי כל מי שבעל ידע בתכנות אתרים ולכן מומלץ לבחור בחברה לעיצוב אתרים אשר תעניק לכם קוד פתוח וממשק ניהול נוח, ממשק הניהול בקוד פתוח הרבה יותר נוח לשימוש במיוחד בממשק הניהול WordPress מכיוון שקוד סגור נוצר על ידי ממשק ניהול אשר פותח על ידי החברה ואין בכלל להשוות את הנוחות בינהם כמעט ואין חברה בעולם אשר יכולה להתחרות בממשקים WordPress, Joomla, Drupal.
ממשק WordPress מאוד דינמי לעיצוב אתר וורדפרס ומתכנתים מנוסים יכולים כמעט ליצור כל אפליקציה לאתר כגון:ניוזולטור,בלוג,פורום,חנות וירטואלית,פורטל ועוד. בנוסף כל חלק באתר ניתן לשינוי דינמי בין רגע ואין ספור תבניות עיצוב אשר קיימות כמובן רק באנגלית אך הדבר אינו מגביל את המתכנתים שכן יכולים לתרגם כל תבנית מאנגלים לעיברית והיפוך הצדדים משמאל לימין והקמת טפסים מקוונים אשר נתמכים בשפה העברית וכמובן שוורדפרס קיימת בכל שפה בעולם כיום ישנם למעלה מ 60 מיליון אתרי וורדפרס בעולם ומערכת זאת ניתנת לעיצוב עקב הקוד הפתוח, לדוגמא אתר NBC הוא אתר וורדפרס ומעוצב להפליא.

עיצוב אתר וורדפרס במערכת קוד פתוח היא השקט הנפשי לכל בעל אתר אינטרנט! קידום אורגני וקידום ממומן בגוגל חשוב כנראה לכולם אז תופתעו לגלות כי מערכת וורדפרס היא המערכת קוד האהובה על מנוע החיפוש גוגל.

דומיין? אחסון ? שרת ?? עושים סדר

  • נתחיל מהבסיס שהוא דומיין, דומיין הוא בעצם כתובת  ברשת אנו זקוקים לכתובת כלל עולמית אשר נוכל להגיע בקיצור דרך אל האתר המבוקש ולא במקום דומיין יהיו לנו סדרת ספרות כמו טל אשר נקרא בשמו IP לכן הדומיין מקביל לכתובת IP שיש לכם על השרת אשר מחזיק (מפנה) את הדמיין אל האיחסון.
  • שרת נתונים – מחזיק אך ורק בנתונים של תוכן העמוד שלכם ולעיתים גם מידע על האתר כתובות וכדומה.ישנם סוגים שונים לשרתים בסביבת לינוקס וגם בווינדוס MSSQL _MYSQL.

מערכת וורדפרס עובדת על בסיס MYSQL להבדיל ממערכות אחרות למרות שתכנית ניתן לשלב בין שניהם אך דבר זה אינו מקובל בעולם האינטרנט.חברות בנייה ועיצוב אתרים רבות אינן משתמשות בממשקים אשר תומכים בשרת נתונים כלשהו.
חברות בנייה ועיצוב אתרים לעיתים נוטות לספק לאתר ולאחסון קוד סגור אשר מגביל אותכם בתכנות האתר על ידי חברה אחרת לעיצוב אתרים.ולעיתים רחוקות ישנם חברות שיעניקו לכם שקיפות מלאה ויספקו קוד פתוח לאתר האינטרנט החדש שלכם.

5/5 - (3 votes)